Ana İçeriğin Başı

Şampiyon Tarife real,- Mağazalarında Şimdi Hediyeli!

​​

Yeni hat tesisi veya numara taşıma yoluyla Şampiyon tarifeye gelenlere aylık tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemelerde 12 ay boyunca aylık her yöne 250 DK ve 250 MB, toplamda 3000 DK ve 3000 MB cepten internet hediye!

22 Nisan 2016 – 22 Temmuz 2016 tarihleri arasında real,- mağazalarından temin edilebilecek şifre kart ile son 30 gün içerisinde yeni hat tesisi veya numara taşıma yoluyla bireysel GSMobile Şampiyon, Fenercell şampiyon, TrabzonCell Şampiyon, BURSASPORCELL Şampiyon, Samsuncell Şampiyon tarifelerinden birine kaydolan veya geçiş yapan müşterilerimiz, Şampiyon Tarife Şifre Kart Kampanyası'ndan faydalanabilecektir.

Numara taşıma veya yeni aktivasyon işlemi başarıyla tamamlandıktan sonraki 30 gün içerisinde Kampanyaya katılmak için "TARAFTAR" yazıp bir boşluk bırakarak şifre karttaki şifreyi yazdıktan sonra 7400 numarasına kısa mesaj gönderilmesi ve aylık tek seferde 20 TL üzeri yükleme yapılması gerekmektedir.

Üstelik şampiyon tarifede 20 TL ve üzeri yüklemelerde tüm taraftar hatlarıyla grup içi* 2000 dakika da hediye! Haydi durmayın, kampanyaya katılın ve avantajları kaçırmayın!

*Grup içi sınırsız konuşma kapsamında aranabilecek taraftar hatları Fenercell, GSMobile, TrabzonCell, TARAFTAR , BURSASPORCELL, BARCELONA, KAFKAFCELL, Samsuncell ve İzmir tarifeleridir.​​​​​

​​