Ana İçeriğin Başı

İlinize Özel Maksimum Avantaj Kampanyası

​​

Türk Telekom’dan ayda 1GB Hediye İnternet!*

12 ay boyunca ayda 1 GB hediye interneti, Antalya, Bursa, İzmir, Mersin ve Kayseri illerinde, Cebimde 3GB ve Cebimde 5GB tarifelerine gelen müşteriler Türk Telekom mağazalarından alabiliyor.

Kampanyadan hemen faydalanmaya başlamak için Antalya, Bursa, İzmir, Mersin ve Kayseri illerindeki Türk Telekom mağazalarına gidip Cebimde 3GB ve Cebimde 5GB tarifelerinden birini alın, 1 GB hediye internetin sahibi olun!

*Ayda 1 GB ile sınırlı olmak üzere 12 ay boyunca geçerlidir.

​​
Maksimum Avantaj Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Cebimde 3GB Tarifesi Cebimde 5GB Tarifesi
6 GB
(3+2*+1**GB)
9 GB
(5+3*+1**GB)
Her yöne 1000DK + 1000SMS
29 TL 35 TL

​​(*) Cebimde 3GB tarifesi için sunulan 12 ay boyunca ayda hediye 2GB ile Cebimde 5GB tarifesi için sunulan 12 ay boyunca ayda h​ediye 3GB Gel Kazan Kampanyası kapsamında sunulmaktadır.

(**) Maksimum Avantaj Kampanyası kapsamındaki 1GB hediye, ayda 1 GB ile sınırlı olmak üzere, 12 ay boyunca geçerlidir.

​​​​​​​​​​​​
 • Kampanya 30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerlidir. Katılım 31 Aralık 2019 tarihi ve öncesinde yapılmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.
 • Maksimum Avantaj Kampanyası’ndan, kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde Antalya, Bursa, İzmir, Mersin ve Kayseri illerinde bulunan bayiler aracılığı ile Şirketimizce sunulmakta olan Cebimde 3GB ve Cebimde 5GB Tarifelerinden birine numara taşıma veya yeni aktivasyon veya faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla başarıyla dâhil olan yeni müşteriler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca her fatura dönemi ücretsiz 1 GB ek data faydası otomatik tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediye internet hakkı, hat/hatların belirtilen faturalı Cebimde 3GB ve Cebimde 5GB tarifelerinden birinde aktif olduğu fatura dönemi itibariyle otomatik olarak tanımlanacak; tanımlamanın gerçekleştirilmesinin hemen ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Aboneler kampanya kapsamında sunulan ek data faydasından bahse konu bilgilendirme SMS'nin ardından yararlanabilecektir.
 • Kampanyadan her hat yalnızca bir kez faydalanılabilecektir.
 • Müşteriler Cebimde 3GB ve Cebimde 5GB tarifeleri ile hem Gel Kazan Kampanyası’ndan hem de Maksimum Avantaj Kampanyası’ndan birlikte faydalanabilirler.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data hakkının süresi bir fatura dönemi olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinir; bir sonraki döneme devretmez.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data faydası yurt içinde internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi içerisinde sona ermesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir data paketi ya da faydası yok ise mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • 1 GB fayda, bir sonraki fatura döneminde eğer iptal edilmemiş ise otomatik olarak yinelenir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data hakları transfer edilemez.
 • Kampanya geçerlilik süresi hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimizin kampanya kapsamında yararlandığı 1GB faydası işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle iptal edilecektir.
 • Türk Telekom Mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir. 
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Antalya, Bursa, İzmir, Mersin ve Kayseri illerinden birindeyseniz;

 • Numara taşıma ile veya yeni aktivasyon veya faturasızdan faturalıya geçiş yolu ile ile Türk Telekom faturalı mobil Cebimde 3GB ve Cebimde 5GB Tarifelerinden birine gelin
 • Aktivasyon esnasında 1 GB hediyenizi bayiden talep edin
MAKSİMUM AVANTAJ KAMPANYASI
KALAN SORGULAMA KALAN -> 5555
KAMPANYA İPTALİ İPTAL MAKSİMUMAVANTAJ -> 5555
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.