Ana İçeriğin Başı

TT Mobilliler'e Özel Konuşturan Taşıt Kredisi

TEB’den TT Mobilliler'e Özel 3.000 Dk. Konuşma Süresi Hediyeli Bireysel Taşıt Kredisi Fırsatı!

Kampanya Bilgisi

TEB’den bireysel taşıt kredisi kullanan TT Mobilliler hem özel faiz oranlarından yararlanıyor hem de yıllık 3.000 dk konuşma süresi kazanıyor.  

Fırsattan hemen yararlanmak için 3224'e TASIT yazarak mesaj atın. Kampanya kodunuz cebinize gelsin.  

Özel faiz oranlarından yararlanmak ve detaylı bilgi almak için kampanya kodunuzla beraber  sizi en yakın TEB şubesine bekliyoruz.  ​​​

​​

Bu kampanya 7 Nisan – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanyadan sadece TT Mobil aboneleri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için TT Mobil aboneleri TASIT yazıp 3224’e kısa mesaj göndererek, kendilerine cevap mesajında gelecek olan kodla birlikte TEB şubelerine gelerek mesajda gelen kodu ibraz edip başvurularını yapabilirler. Kampanya kapsamında TT Mobilliler'e özel bu kampanya kodu ile Taşıt Kredisi alan aboneler katılım yaptığı tarihten sonra her ay her yöne 250 dakika’lık konuşma, toplamda 1 yıl boyunca 3000 dakika konuşma süresi kazanacaktır.TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Hediye kazanılacak TT Mobil konuşma süreleri bireysel taşıt kredisinin kullanılması sonucu yüklenecektir. Krediyle beraber  ferdi kaza sigortası yapılması zorunludur. Kampanyadan yararlanıp konuşma süresi kazanan TT Mobilli abonelere hediye konuşma süresi yüklemesi kazanımı takip eden 15 gün içerisinde yapılacak ve hediye yüklemelerine dair kısa mesaj ile bilgilendirme gönderilecektir. Kazanılan TT Mobil konuşma süresi gelecek olan bu bilgilendirme mesajının ardından 1 ay boyunca yapılacak her yöne 250 dakika konuşma için geçerlidir, yurtdışı konuşmalarda geçerli değildir. Hediye 250 dakika’lık konuşma süresi bittikten sonra TT Mobil'in belirlediği tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edilecektir. Kampanya kapsamında yükleme istenen hatların iptali ya da başka bir operatöre taşınması durumunda hediye kazanımları geçerliliğini yitirecektir. Katılım için 3224 kısa numarasına gönderilen mesajlar KDV ve ÖİV dahil 0,6 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. TT Mobil'in katılım mesajı birim fiyatında değişiklik hakkı saklıdır. Bu kampanyaya kısa mesaj ile kod talebi için son katılım tarihi 30 Haziran 2014 23:59, alınan kodların Taşıt Kredisi başvuru için TEB Şubelerinde en son kabul edilme tarihi 18 Temmuz 2014 16:00’a kadardır. Bu kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır. TEB , kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 

*TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Hediye dakikalar bireysel taşıt kredisinin kullanılması sonucu yüklenecektir. Krediyle beraber sigortası yapılması zorunludur. TEB , kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.