Ana İçeriğin Başı

Her Yöne Konuşma Kampanyası

Her Yöne Konuşma Kampanyası ile her hafta doyasıya ücretsiz konuşma zamanı, şimdi Senin Zamanın!

​​

Her Yöne Konuşma Kampanyası’na kaydolan kadın müşterilerimiz her 30 günde tek seferde yapacakları 30 TL ve üzeri yüklemelerinde her hafta 13:00-14:00 saatleri arasında geçerli 1 saat ücretsiz her yöne konuşma kazanıyor, kendi özel saatlerinde doyasıya konuşuyor!​

Hediye


HERYONE DK
yazıp 5555'e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​
Her Yöne Konuşma Kampanyası
Kimler Alabilir? BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan,
Standart, Kontrolü SEÇ Tarifeleri ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki
ön ödemeli bireysel tarifelerden birinde bulunan ve Selfy üyesi olmayan
kadın müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir.
Ne Alınır? Her hafta 13:00-14:00 saatleri arasında geçerli 1 saat ücretsiz her yöne konuşma
Ne Ödenir? Ücretsiz
Nasıl Alınır? HERYONE DK yazıp 5555'e gönderin,
Her 30 günde hattınıza tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmalısınız
​​​​​​​
​​​​​​

Kampanya kapsamındaki faydaların hattınıza tanımlanması için alttaki koşullardan birini sağlamanız yeterlidir;

 • Kampanya katılım SMS'i göndermeden önceki son 48 saat içerisinde hattınıza tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemiş olmak.

  veya

 • Kampanya katılım SMS'i gönderdikten sonra takip eden 30 gün içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemek.
 • Kampanya dönemi boyunca her 30 günde düzenli olarak tek seferde yapacağınız 30 TL ve üzeri yüklemelerde ilgili fayda, tekrar SMS ile başvurmanız gerekmeden otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmazsanız faydanız yenilenmez.
 • Her Yone Konusma Kampanyası’ndan BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Kontrolü SEÇ Tarifeleri ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki tüm ön ödemeli bireysel tarifelerde bulunan ve Selfy üyesi olmayan kadın müşteriler yararlanabilecektir.
 • Ayrıca Hesaplı 300 Paket'ni aktif olarak kullanan (hattına tanımlı olan) müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Kampanya boyunca 30 günde bir tek seferde belirtilen tutarda yükleme yapıldığında, Haftada 1 saat olmak üzere 4 hafta süresince toplam 4 saat ücretsiz yurtiçi her yöne dakika hakkı sunulacaktır
 • Haftalık 1 saat ücretsiz her yöne dakika faydası, haftanın her günü sadece 13:00-14:00 saatleri arasında kullanılabilecektir.
 • Bir hafta içerisinde kullanılmayan fayda bir sonraki haftaya devretmeyecek olup, 4 hafta boyunca her haftanın sonunda 13.00-14:00 saatleri arasında geçerli her yöne 1 saat konuşma hakkı otomatik yenilecektir.
 • Kampanya 12 ay boyunca geçerlidir. İlgili her yöne konuşma faydası 12'inci ayın sonunda sona erecektir.
 • Kampanyayı iptal etmek için IPTAL HERYONE DK yazıp 5555’e gönderilmesi gereklidir.
 • Faydanın geçerlilik süresi içerisinde kampanya kaydının iptal edilmesi halinde kampanya dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu fayda geçerlilik süresi sonuna dek kullanılmaya devam edilebilecektir.
 • Kampanyayı iptal eden müşteriler daha sonra tekrar ilgili kampanyaya kayıt olabilecektir. Kampanyaya tekrar kayıt olunması durumunda, kampanya kapsamında sunulan fayda kaldığı aydan itibaren devam edecek, 12. ay sonunda sonlanacaktır.
 • Kampanyadan Selfy üyesi olan veya Hesaplı 300 paketini kullanan müşterilerimiz yararlanamaz. Selfy üyeliğini ve Hesaplı 300 paketinizi iptal ettikten sonra katılım talebinizi tekrar iletebilirsiniz.
 • Bahsedilen fayda geçerlilik süresi içerisinde bir kez elde edilebilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kampanya kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların aşımı durumunda veya kampanya kapsamında sunulan faydanın sona ermesinin ardından, yapılan aramalar müşterinin üzerinde konuşma paketi varsa o paketteki kullanım haklarından düşecek, yoksa her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptal yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamında olmayan Hesaplı 300 Paketi'ne kayıt olan veya Selfy'e üye olan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.