Ana İçeriğin Başı

Faturalıya Geçenlere Sil Süpür Kampanyası

Faturasızdan Faturalı hatta geçenlere Sil Süpür’de GB’sız hafta yok!

​​Faturasız hattan faturalıya geçen müşterilerimize, Online İşlemler Uygulamamız içerisinde sunduğumuz Sil Süpür uygulamamız üzerinden 2020 sonuna kadar her hafta hediye mobil internet garantisi!

Hediye mobil internet ve daha fazlası için şimdi Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapın!

Online İşlemler uygulaması’nı indirmek için tıklayınız.

Hediye detaylarına detaylar kısmından ulaşabilirsiniz.


App Store Google Play  
​​​​​​​​​
​​
Sil Süpür Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Kampanya? Faturalıya Geçenlere Sil Süpür Kampanyası
Ne Kazanırsınız? Sürpriz mobil internet hediyeleri her hafta sizi bekliyor.
Ne Ödersiniz? Ücretsiz
Nasıl Kayıt Olabilirsiniz? Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Faturasız hattan faturalıya geçiş yapan müşterilerimiz, Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması'na giriş yapıp Sil Süpür oynayarak hediyeleri süpürmeye başlayabilirler.
​​​​
 • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması gerekmektedir. Sil Süpür Kampanyasından her hafta mobil internet hediyesi kazanabilmek için, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.
 • Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00'a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir.
 • Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS'i gönderilecektir. İlgili SMS'in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil haricindeki tarifelerde bulunan Türk Telekom bireysel faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanyadan TT Mobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi mobil data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Whatsapp Paketleri kapsamında verilen kullanım haklarına görüntülü arama dahil değildir.
 • Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa müşteri kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Müşterilerimiz kampanyaya katılarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi hediyeye göre değişkenlik göstermektedir, hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir.
  Sil Süpür Kampanyası Hediye Listesi Bilgisi
  Geçerlilik Süresi Hediye
  Whatsapp Haftalık 4GB
  2 Gece 10GB
  Günlük 5 GB
  Haftalık 2 GB
  Günlük Sosyal Medya 4GB
  Günlük 2 GB
  2 Gece 5 GB
  Haftalık Sosyal Medya 4 GB
  Haftalık 5 GB
  Günlük 10 GB
  Whatsapp Haftalık 10 GB
 • 4.5G uyumlu cihazı bulunup 3G sim karta sahip olan müşteriler kampanyadan sim kartlarını 4.5G sim kartlarıyla değiştirdikten sonra faydalanabilmektedir. Müşterilerimiz sim kart değişikliğini bayilerimizden ücretsiz bir şekilde yapabilir. Ek olarak; Sil Süpür Kampanyalarından faydalanmak isteyen tüm bireysel faturalı müşterilerimizin, SMS fatura veya e-fatura hizmetinden de faydalanması gerekmektedir.
 • NOT: SMS Fatura servisi ücretsizdir. SMS fatura aboneliği başlatıldıktan sonra bir sonraki fatura döneminden itibaren faturalar SMS olarak gönderilecektir. SMS içerisinde yer alan linke tıklayarak fatura PDF’ine ulaşılır. Linke tıkladığında gelen otomatik şifreye girildiğinde fatura PDF’i görüntülenir.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.