Ana İçeriğin Başı

Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan Haftada 2 Gün Hediye İnternet!*

Haftada 2 gün hediye interneti ile Şanslı Tarifeler ayda sadece 23 TL'den başlayan fiyatlarla Türk Telekom Mağazalarında!*

Kampanyadan hemen faydalanmaya başlamak için 2 GUN yazıp 5555’e gönderebilirsiniz!

* Ayda 2 GB ile sınırlıdır. Ücretsiz internetin kullanılabileceği 2 gün İşletmeci tarafından belirlenecektir.​​​​​​

Kampanya 1.11.2018 tarihi itibariyla müşteri alımına kapatılmıştır.

​​​​
Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Tarife İçeriği Kampanya İçeriği Tarife Ücreti
Şanslı 2GB Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
e-dergi
2GB
Haftada 2 Gün Hediye İnternet* 23 TL**
Şanslı 4GB Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
e-dergi
4GB
Haftada 2 Gün Hediye İnternet* 28 TL**
Şanslı 6GB Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
e-dergi
6GB
Haftada 2 Gün Hediye İnternet* 33 TL**
Prime Eksper 10GB Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
e-dergi
10GB
Haftada 2 Gün Hediye İnternet* 45 TL**

​​(*) Ayda 2 GB ile sınırlıdır. Ücretsiz internetin kullanılabileceği 2 gün İşletmeci tarafından belirlenecektir.

​​(**) Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kayıt olan müşterilerimizin 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere ilk 12 fatura dönemi boyunca uygulanacak tarife ücretidir.​

​​​​​​
 • Şanslı 2 Gün İnternet kampanyasından 05.03.2018 tarihi itibariyle numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile Şanslı 2GB, Şanslı 4GB, Şanslı 6GB, Prime Eksper 10GB Tarifesleri’ne gelen müşteriler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca her fatura dönemi haftada 2 gün olmak üzere yurt içi 2 GB ücretsiz ek internet hakkı sunulacaktır.
 • Bahsedilen data faydası 12 fatura dönemi boyunca her fatura dönemi otomatik tanımlanacak olup, 12. fatura dönemi sonunda sona erecektir
 • Müşteriler SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. Kampanyaya kayıt için “2 GUN” yazıp 5555’e SMS atılması gerekmektedir.
 • Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta ilgili hatta SMS gönderilerek bilgilendirme yapılacak olup, abonenin kampanya kapsamında data kullanımı yapabileceği 2 gün bahsedilen bilgilendirme mesajında iletecektir. Kampanya kapsamında sunulan faydalarının geçerli olduğu günler paket iptal edilmediği sürece değiştirilmeyecektir.   Abone bahsedilen bilgilendirme mesajın ardından belirtilen günlerde paket kapsamında sunulan data hakkından faydalanabilecektir.  Paket kapsamında sunulan faydaların geçerli olduğu günler müşteri bazlı değişiklik gösterebilir.   Müşteriler SMS göndermek suretiyle ilgili paketi iptal edebilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.  
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bu süre içerisinde kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde faturalı hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması, abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması veya yukarıda belirtilen tarifeler haricinde Şirketimizce sunulmakta faturalı tarifelere geçiş yapılması halinde verilen data hakkı iptal edilecektir.
 • İlgili hatta tanımlı farklı bir data faydası ya da data paketi olması halinde öncelikli olarak Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası kapsamında sunulan ek data hakkı kullanılacaktır. Kampanya kapsamında sunulan faydanın sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası yoksa abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Faydanın geçerlilik süresi dolmadan alınan kampanya kaydının iptal edilmesi halinde kampanya dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanılmaya devam edilebilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanımı hizmeti sadece Internet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir.   Kampanya sadece yurt içinde yapılan internet bağlantılarında geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Söz konusu kampanyaya kayıt olan müşteriler, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. Müşterilerin herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili SMS bilgilendirmeleri yapılacaktır. 
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve Ses haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • 05.03.2018 itibarıyla Şanslı Tarifelere ve Prime Eksper tarifesine yeni hat tesisi, numara taşıma ya da Şirketimizce sunulmakta olan ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile katılan aboneler için tarife kapsamında e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanma hakkı bulunmaktadır.
 • Yerli-yabancı yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz dijital okuma platformunu hemen indirmek için tıklayınız.
 • Türk Telekom mobil numaranızla üye olup, e-dergi aylık aboneliğinizi ücretsiz başlatabilirsiniz. e-dergi mobil uygulaması yurtiçi kullanımlarında geçerli limitsiz ve sınırsız Türk Telekom mobil internetiniz bulunduğu için kullanımlarınız tarife kotanızdan düşmemektedir.
 • 05.03.2018 sonrası faturalıdan faturasıza geçen, işbirliği veya taraftar tarifelerine geçiş yapan, hattını iptal eden, iptaline sebebiyet veren yada numarasını diğer operatöre taşıyan müşterilerin e-dergi aboneliği sona erecektir. İletilen nedenlerden ötürü ücretsiz aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Uygulamadan faydalanabilmek için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın almanız gerekmektedir.
 • Uygulamayla ilgili detaylar için tıklayınız.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.