Ana İçeriğin Başı

Dopdolu Kampanyası

Dopdolu Kampanyası’ndan faydalanın; dilediğinizce konuşmanın, mesajlaşmanın ve internete girmenin keyfini çıkarın!

Kampanya Bilgisi

Dopdolu Kampanyası'ndan faydalanın, hem takımınızı destekleyin hem de Her yöne 500 dakika, Her Yöne 1000 SMS ve 1 GB internetin keyfini çıkarın! Üstelik sınırsız grup içi konuşma ile tüm taraftar hatları* ile sınırsız konuşabilirsiniz!

19TL/Ay
Her YöneKonuşma
500 DK
Cepten İnternet
1 GB
Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
Taraftar Hatlarıyla Konuşma
SINIRSIZ
​​​​
Dopdolu Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Taahhütlü Aylık Ücret Taahhütsüz Aylık Ücret
Sınırsız 500 Tarifesi Mevcut Ücretlendirme 30 (TL) 40 (TL)
Dopdolu Kampanyası Kapsamındaki Ücretlendirme 19 (TL) 29 (TL)
Kampanyada Verilen Aylık İndirim 11 (TL)
Sınırsız 500 Tarife İçeriği Her Yöne 500 Dakika   Her Yöne 1000 SMS  1 GB Cepten Internet Taraftar Hatları* ile Grupiçi Sınırsız Konuşma
Dopdolu kampanyasından faydalanmak için; DOPDOLU yazıp 4545'e SMS gönderebilirsiniz!

*Fenercell, GSMobile, TrabzonCell, Taraftar, BURSASPORCELL, BARCELONA, KAFKAFCELL, Samsuncell ve İzmir tarifeleri aranabilecektir.

Sınırsız 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom mobil ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunup, 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verildiğinde aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 30 TL'dir. Söz konusu müşteriler Dopdolu kampanyasından faydalandıklarında aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 19 TL olacaktır. Aylık ücret, 12 fatura döneminin bitiminden itibaren ise 29 TL olacaktır.

Sınırsız 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom mobil ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunup, 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verilmediğinde aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 40 TL'dir. Söz konusu müşteriler Dopdolu kampanyasından faydalandıklarında aylık ücret tarifede kalınan süre boyunca 29 TL olacaktır.

Sınırsız 500 tarifesi detayları için tıklayınız.

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

​​​​​
​​
 • 22 Ocak 2015 itibari ile Sınırsız 500 tarifesine numara taşıma, yeni aktivasyon ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan ve Dopdolu kampanyasına katılan müşterilerimize tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde KDV-ÖİV 11 TL indirim verilecektir.
 • 22 Ocak 2015 ve sonrası faturalı tarifelerden geçiş yoluyla Sınırsız 500 tarifesine kayıt olan ve Dopdolu kampanyasına katılan müşterilerimize tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde KDV-ÖİV dahil aylık 6 TL indirim verilecektir.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz için taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vererek kampanyadan yararlanan müşterilerimiz 12 ay sonrasında taahhütsüz aylık ücretlerden yararlanacaktır.
 • Kampanyaya SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla katılım sağlanabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulacak aylık sabit ücret indiriminden yararlanabilmek için Fenercell Sınırsız 500, GS Mobile Sınırsız 500, TrabzonCell Sınırsız 500, BURSASPORCELL Sınırsız 500, KAFKAFCELL Sınırsız 500 tarifelerinden birinden faydalanmakta olan müşterilerin söz konusu hatlarından "DOPDOLU" yazarak 4545'e SMS göndermeleri ya da Müşteri Hizmetlerimizi arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.
 • Kampanyayı iptal etmek isteyen müşterilerimiz IPTAL DOPDOLU yazıp 4545'e kısa mesaj gönderilir.
 • Aylık sabit ücret indirimleri kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle geçerli olacaktır.
 • Tarifenin içerisindeki 1 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtılmayacak, internet erişimi ilgili fatura dönemi sonuna kadar 1 kbps hız ile aşımsız devam edecektir.
 • Bir fatura dönemi süresi içinde kullanılmayan faydalar ilgili dönem sonunda silinir; başka bir hatta transfer edilemez.
 • Kampanya kapsamında belirtilen tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında düzenlenecek faturaya, söz konusu fatura döneminde tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Kampanyadan faydalanmaktayken tarife değişikliği yapılması halinde kampanya ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecek olup, kampanyalı tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık sabit ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapılması ve tarife faydalarının tamamı bitirilmesi halinde aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitirilmemesi halinde ise aylık sabit ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı kampanyalı tarife ücreti üzerinden yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.