Ana İçeriğin Başı

Kampanya Bilgisi

Bu kampanya Woops'luları uykusuz bırakacak! Neden mi?

Woops'tan Bol İnternetli Geceler kampanyasıyla; faturasız Bol ve Hızlı 2GB, Bol ve Hızlı 3GB, Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB, Woops İnternet Dolu, Süper Fırsat 2GB, Süper Fırsat 3GB, Süper Fırsat 4GB, Büyük Fırsat 1GB, Yeni Yıl 2GB, Yeni Yıl 4GB, Yeni Yıl 6GB, Yeni Yıl 8GB, Yeni Yıl 10GB, Bahar Fırsatı 3GB, Bahar Fırsatı 4GB, Yaz Fırsatı 2GB paketlerinden birinde olan ve hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleyen faturasız Woops’lular, her gece 00.00 ile 06.00 arasında internette BEDAVA takılıyorlar!

 
 
GECENET yazıp 4545 e gönderin.
​​​​​​​​​​​​
 • Kampanya kapsamında hediye alınabilecek son tarih 28.08.2016'dır.
 • Kampanyadan faturasız Bol ve Hızlı 2GB, Bol ve Hızlı 3GB, Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB, Woops İnternet Dolu, Süper Fırsat 2GB, Süper Fırsat 3 GB, Süper Fırsat 4GB, Büyük Fırsat 1GB, Yeni Yıl 2GB, Yeni Yıl 4GB, Yeni Yıl 6GB, Yeni Yıl 8GB, Yeni Yıl 10GB, Bahar Fırsatı 3GB, Bahar Fırsatı 4GB, Yaz Fırsatı 2GB paketleri hattında aktif olarak tanımlı olan Woops'lular yararlanabilir
 • Kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifeler ve BİMcell, POcell, PTTcell, Teknosa Mobil hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kurgusundaki tarifelerde bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanyadan 7-25 yaş arasındaki Woops üyeleri yararlanabilmektedir. 7-25 yaş arasındaki hat sahipleri WOOPS yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndererek, hat sahibi olmayan 7-25 yaş arasındaki hat kullanıcıları ise TC Kimlik Numaralarını yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndererek Woops'a üye olabilirler.
 • Kampanyadan tek seferde 30TL ve üstü yükleyen müşteriler yararlanabilir.
 • Kayıt esnasında yükleme yapma şartı aranmaz. Kayıt öncesinde ise 48 saat içinde yükleme yapanlar kabul edilir.
 • 22.01.2016 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan müşterilerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda şirketimiz tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Kampanyaya kayıt olduktan sonra kampanyadan yararlanma süresi 6 aydır. Bu ay 6 ay boyunca müşteri yükleme yapmadığı aylarda kampanyadan yararlanamayacak, yükleme yaptığı durumda kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Woops'lu Geceler Kampanyası ile müşterilere her ay düzenli olarak tek seferde 30 TL ve üzerinde yüklemeleri durumunda kampanya geçerlilik tarihi boyunca 30 gün süresince gece 00:00 ile sabah 06:00 arasında yurt içi cepten 3 GB internet kullanımı ücretisiz tanımlanır.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapılırsa, hattın iptal edilmesine sebebiyet verilirse, numara diğer operatörlere taşınırsa ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapılırsa kampanyadan yararlanmaya devam edilmez.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'tır.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından eğer hatta tanımlı başka bir internet paketi yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
 • Müşteriler kampanyadan 30 gün boyunca sadece bir kez yararlanabilirler.
 • Kampanyayı iptal etmek için IPTAL GECENET yazıp 4545'e gönderilir. Kampanya kaydının iptal edilmesi halinde mevcut haklar dönem sonuna kadar kullanılmaya devam edilir, yeniden 30 TL veya üzeri TL yüklemesi yapılması durumunda ise haklar yenilenmez.
 • Kampanya faydalarından aynı dönem içerisinde yalnızca bir kez yararlanılır.
 • Kampanyada kalan hakları öğrenmek için KALAN GECENET yazıp 4545'e gönderilir.
​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.