Ana İçeriğin Başı

TT Mobil'den konuşturan Kampanya

TT Mobil ArayanıBil, MMS, Lira Paylaş, 11855 servisleri kazandırıyor. Siz de servisleri kullanın TT Mobilli sevdiklerinizle doya doya konuşun!

18-31 Mart 2013 tarihleri arasında; Arayanı Bil üyeliği satın alan ya da üyeliği yenilenen, MMS Paketi satın alan ya da paketi yenilenen, Lira Paylaş ile lira gönderen, Bilinmeyen Numaralar Servisi üzerinden ücretli sorgulama yapan veya MMS gönderen müşterilerimize servis kullanımı yaptıkları günden sonra en fazla 3 gün içerisinde; tanımlandığı gün 23:59'a kadar geçerli olacak TT Mobil İÇİ SINIRSIZ KONUŞMA PAKETİ hediye ediyoruz!

MMS Servisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

ArayanıBil Servisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

LiraPaylaş Servisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

11855 Servisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.​

​​​​
  • 18-31 Mart tarihleri arasında;  ArayaniBil üyeliği satın alan ya da üyeliği yenilenen, MMS Paketi satın alan ya da paketi yenilenen, Lira Paylaş ile lira gönderen, Bilinmeyen Numaralar Servisi üzerinden ücretli sorgulama yapan veya MMS gönderen müşterilerimize servis kullanımı yaptıkları günden sonra en fazla 3 gün içerisinde; tanımlandığı gün 23:59'a kadar geçerli olacak TT Mobil içi sınırsız konuşma hediye edilecektir.
  • Kampanyadan Bimcell, PTTCELL ve diğer Gelir Paylaşım Ortaklığı tarifeleri haricindeki bireysel faturasız müşterilerimiz faydalanabilecektir.
  • Müşterilerimize; servis kullanımı yaptıkları günden sonra en fazla 3 gün içerisinde hediyeleri tanımlanacaktır.
  • Hediye paket hakları, tanımlanacakları gün en geç saat 12:00'a kadar tanımlanacak olup, tanımlandığı gün saat 23:59'a kadar geçerli olacaktır.
  • Müşterilerimizin kampanyadan faydalanabilmeleri için aynı gün içerisinde en az bir servis için kullanım gerçekleştirmiş, üyelik başlatmış ya da üyeliğinin yenilenmiş olması gerekmektedir.
  • Aynı gün içerisinde yapılan servis kullanımlarının sadece bir tanesi için hediye tanımlaması yapılacaktır.
  • Bir müşterimiz 5 gün içerisinde en fazla 1 defa hediye kazanabilecektir.
  • Hediye kazanan abonelere, paketleri tanımlandığında SMS yolu ile bilgi verilecektir.
  • Kampanya ilk 100.000 numara ile sınırlıdır.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.