Ana İçeriğin Başı

Trabzoncell Gece-Haftasonu

Trabzoncell'liler Geceleri ve Hafta sonları tüm TT Mobillliler'le 2.000 dakika bedava konuşuyor!

​​

Gece-Hafta sonu Kampanyasında Gece ya da Hafta sonu seçeneklerinden birine kayıt olup tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapılması gerekmektedir.​

​​
Akşam 9 Sabah 9 30 TL
Hafta sonu 30 TL
​​​​
 • Gece-Hafta sonu Kampanyasında Gece ya da Hafta sonu seçeneklerinden birine kayıt olup tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapılması gerekmektedir.
 • Gece seçeneğinden faydalanmak için GECE yazıp 4242'ye SMS göndermeniz ve ardından tek seferde 30 TL veya üzeri yükleme yapmanız yeterlidir.
 • Hafta sonu seçeneğinden faydalanmak için HAFTASONU yazıp 4242'ye SMS göndermeniz ve ardından tek seferde 30 TL veya üzeri yükleme yapmanız yeterlidir.
 • Gece seçeneğinde 30 gün süresince saat 21:00 ile 9:00 arasında, hafta sonu seçeneğinde Cumartesi 00:00 – Pazar 24:00 saatleri arasında TT Mobillliler'le 2.000 dakika ücretsiz konuşulacaktır.
 • Kampanyadan 30 günde sadece bir kez faydalanabilirsiniz. 30 gün içerisinde yapacağınız diğer 30 TL ve üzeri yüklemelere avantaj verilmeyecektir.
 • 30 gün sonra tekrar yükleme yapmamanız veya 2.000 dakikayı aşmanız durumunda, tarifenizin ücretlendirmesi geçerli olacaktır.
 • Gece seçeneğinde saat 21:00 öncesi başlayan ve 21:00 sonrasına kalan konuşmalar pakete dahil edilmezken, 09:00 öncesi başlayan ve 09:00'u geçen konuşmalar paket kapsamında sayılacaktır.
 • Hafta Sonu seçeneğinde cumartesi 00:00 öncesi başlayan ve 00:00 sonrasına kalan konuşmalar pakete dahil edilmezken, pazar 24:00 öncesi başlayan ve pazartesiye geçen konuşmalar paket kapsamında sayılacaktır.
 • 30 gün içerisinde tüketilmeyen ücretsiz dakikalar bir sonraki aya devretmeyecektir.
 • Kampanyadan elde edilen ücretsiz görüşme süresi 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar sadece yurt içi TT Mobil yönüne geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar 444'lü numaraları, özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı aramalarını kapsamamaktadır.
 • Kampanyayı iptal etmek için IPTAL yazıp 4242'ye, kampanya kapsamında kalan dakikalarınızı öğrenmek için ise DAKIKA yazıp 4252'ye SMS göndermeniz yeterlidir.
 • Kampanya 30 Haziran 2012' ye kadar geçerlidir.

Simkart değişikliği gerektiren tarife değişikliklerinde abonelerimizden bir kereye mahsus olmak üzere 8TL simkart ücreti alınacaktır.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

1 Şubat 2013 itibariyle, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlenecektir. Yurtiçi paketiniz varsa sabit hat veya her yöne paket dakikalarınızdan düşecektir. Ücretsiz olan 3 haneli kısa numaralar ücretsiz olmaya devam edecektir.

Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.

Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.

>

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2014 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi uyarınca; 2013 yılında 15,68 TL olarak uygulanan Telsiz Kullanım Ücreti, 2014 yılı için 16,30 TL olarak belirlenmiştir. Söz konusu ücret, faturasız müşterilerimizden Ocak ayında 1,45 TL, sonraki aylarda ise her ay 1,35 TL olarak tahsil edilecektir.

2014 yılı içinde numarasını taşıyarak TT Mobil'e gelen faturasız müşterilerimizden 2014 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden aboneliklerinin ilk ayında, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.