Ana İçeriğin Başı

Sil Süpür’den 10 GB Hediye Kampanyası

Ramazan ayı boyunca Sil Süpür’de her hafta sürpriz hediyeler sizi bekliyor!

​​​​

Cepten internet, sınırsız konuşma ve daha fazlası için şimdi Online İşlemler Uygulaması’ndan giriş yapın!

Online İşlemler uygulaması'nı indirmek için tıklayınız. ​

App Store'dan İndirinGoogle Play'den AlınTürk Telekom Online İşlemler 
​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​
Sil Süpür'den 10 GB Hediye Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Kampanya? Sil Süpür Ramazan Kampanyası
Ne Kazanırsınız? Cepten internet hediyeleri, konuşma hediyeleri, Muud Premium üyelik ve sürpriz hediyeler her hafta sizi bekliyor.
Ne Ödersiniz? Ücretsiz
Nasıl Kayıt Olabilirsiniz? Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması'na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri süpürmeye başlayabilirsiniz.
  • 13 Nisan 2021 - 14 Mayıs 2021 tarihleri arasında Sil Süpür oynayan bireysel faturalı ve faturasız müşterilere belirtilen tarihler aralığında Sil Süpür uygulaması üzerinden toplam 10 GB internet hediye edilecektir.
  • 14 Ocak itibarıyla Türk Telekom’a gelen faturalı ve faturasız müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.
  • Kampanya dönemi içerisinde Sil Süpür uygulaması üzerinden her hafta, haftada bir olacak şekilde hediye internet ve dakika hediyeleri sunulacaktır. Sunulan internet hediyelerinin kotalarının toplamı ise en az 10GB olacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması'na giriş yapıp Sil Süpür uygulamasına katılmak gerekmektedir. Online İşlemler uygulaması’nı indirmek için tıklayınız.
  • Sil Süpür uygulamasından sunulacak hediyeler bazı müşteriler için her hafta Çarşamba, bazı müşteriler için her hafta Cuma günü 06:00'a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil işlemler uygulaması üzerinden öğrenebilir.
  • Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS'i gönderilecektir. İlgili SMS'in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
  • Kampanyadan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Sil Süpür Kampanyası kapsamında sunulacak hediyeler aşağıdaki hediyeler arasından seçilecektir;

Her hafta haftada bir olacak şekilde; 2 gün boyunca 00:00-06:00 saatleri arasında geçerli arasında geçerli toplam 5 GB ve 10GB internet hakkı, Günlük 100MB, Günlük 1 GB, Günlük 250 MB, Günlük 2 GB, Günlük 500 MB, Günlük 5 GB, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli günlük 1 GB internet hakkı, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli günlük 2 GB internet hakkı, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli günlük 4 GB internet hakkı, Haftalık 10 GB, Haftalık 1 GB, Haftalık 250 MB, Haftalık 2 GB, Haftalık 3GB,, Haftalık 500 MB, Haftalık 5 GB, 7 gün boyunca 00:00-06:00 saatleri arasında geçerli arasında geçerli toplam 5 GB internet hakkı, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli haftalık 2 GB internet hakkı, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli haftalık 4 GB internet hakkı, WhatApp’ta geçerli haftalık 1 GB internet hakkı, WhatApp’ta geçerli haftalık 2 GB internet hakkı, WhatApp’ta geçerli haftalık 4 GB internet hakkı, Youtube’da geçerli haftalık 5 GB internet hakkı, günlük her yöne 250 dakika, günlük Türk Telekom mobil hatlarda geçerli sınırsız dakika, haftalık her yöne 250 dakika ve haftalık her yöne 100 dakika faydaları arasından hediye sunulacaktır.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.