Ana İçeriğin Başı

Selfy’nin Tambu Hediye 1GB Kampanyası ile Tambu mobil uygulamasını indiren Selfy’liler 30 gün boyunca geçerli ek 1 GB cepten internet hediyesi kazanıyor!

Kampanya Bilgisi

Selfy’nin Tambu Hediye 1GB Kampanyası ile Tambu mobil uygulamasını indiren Selfy’liler 30 gün boyunca geçerli ek 1 GB cepten internet hediyesi kazanıyor!

Hediyeni almak için, Tambu uygulamasını mobil telefonuna indirdikten sonra uygulama içerisinde yer alan hediye kodu alanından alacağın sana özel “hediye kodunun” başına Tambu yazıp bir boşluk bırakarak 4545’e SMS göndermen yeterli!

​​​​​​​
​​
Selfy’nin Tambu Hediye 1GB Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Selfy’nin Tambu Hediye 1GB Kampanyası
Hangi Paket? Selfy’nin Tambu Hediye 1GB Kampanyası
Ne Alırım? 1 GB
Ne Öderim? Ücretsiz
Nasıl Alırım? TAMBU (Hediye Kodu) yaz 4545’e gönder
​​
TivibuGo Hediye Kampanyası SMS Bilgisi
PAKETE KAYIT TAMBU (Hediye Kodu) --> 4545
KALAN SORGULAMA KALAN TAMBU1GB --> 4545
PAKET İPTALİ IPTAL TAMBU1GB --> 4545

Selfy'liler TAMBU (Hediye Kodu) yazıp 4545'e SMS gönderin.

 • Nasıl Faydalanırım?

  • Kampanyaya kayıt için mobil bireysel faturalı ya da faturasız Selfy üyesi olan hattından TAMBU (Hediye Kodu) yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim.
  • Kampanyaya katılım ve kampanya kapsamında sunulan fayda ücretsiz olarak sunulmaktadır.

  Daha?

  • Kampanya kapsamında sunulan fayda 30 gün boyunca geçerlidir ve dönem sonunda yenilenmez.
  • Kampanyadan bir hat ile yalnızca bir kere faydalanabilirsin.
  • Kampanya kapsamında kazandığın fayda başka bir hatta transfer edilemez, 3. kişilere devredilemez ve sonraki aya devretmez. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yaparsan, hattın iptal edilmesine sebebiyet verirsen, numaranı diğer operatörlere taşırsan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yaparsan kampanyadan yararlanmaya devam edemezsin.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından eğer hattına tanımlı başka bir internet paketin yoksa mevcut tarifen üzerinden ücretlendirilirsin.
  • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakkı internet apn üzerinden gerçekleştirilecek yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
  • Kampanya sadece yurt içinde yapılan internet bağlantılarında geçerlidir. 30 gün içinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanyayı iptal etmek istersen IPTAL TAMBU1GB yazıp 4545’e göndermen yeterli. Kampanya kaydını iptal etmen halinde mevcut haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin.
  • Kampanyaya 31 Aralık 2018’e kadar geçerlidir.
  • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
  • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Tarifedeki her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem TT Mobil’da!
TT Mobil' da cep telefonunuzdan internete, ATM’lerden TT Mobil satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir..

​​​ ​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.