Ana İçeriğin Başı

Selfy'nin Süper Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyası

Selfy’nin Süper Paketlerini Yükleyenlere Sil Süpür’den garanti internet!

Selfy Süper Paketleri satın alın, Sil Süpür'de hediye internet kazanın!

App Store'dan İndirinGoogle Play'den AlınTürk Telekom Online İşlemler 
​​
Selfy Süper Sil Süpür Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Kampanya Selfy Süper Sil Süpür Kampanyası
Ne Kazanırsınız? 7 gün geçerli 4 GB internet*
Ne Ödersiniz? Ücretsiz
Kimler Yararlanabilir? Selfy Süper 4, Selfy Süper 8, Selfy Süper 16 ve Selfy Süper 24 paketi satin alan müşteriler
Nasıl Kayıt Olabilirsiniz? Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Selfy Süper Paket satın aldıktan sonra Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması'na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeyi kazanabilirsiniz.
Ne Zaman Kazanacaksınız? Sil Süpür günü bazı müşteriler için Çarşamba, bazı müşteriler için ise Cuma günüdür. Selfy Süper Paketlerini satın almanızdan itibaren ilk yada ikinci Sil Süpür gününüzde hediyeyi kazanabilirsiniz.

* Selfy Süper 4, Selfy Süper 8, Selfy Süper 16 ve Selfy Süper 24 paketlerini satın alan müşteriler Sil Süpür üzerinden 7 gün geçerli 4 GB hediye internet kazanacaktır.​

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

​​
 • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.
 • Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00'a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir.
 • Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS'i gönderilecektir. İlgili SMS'in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil ve Vestelcell haricindeki tarifelerde bulunan Türk Telekom bireysel faturasız müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanyadan TT Mobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa müşteri kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Müşterilerimiz kampanyaya katılarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cepten internet faydaları yurt içinde geçerlidir.
 • Sil Süpür Kampanyasından 4.5G uyumlu SIM kart sahibi müşterilerimiz yararlanabilmektedir. 4.5G uyumlu SIM kartınızı Türk Telekom Mağazaları'ndan ücretsiz alabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir.
 • Geçerlilik Süresi Hediye
  7 gün 4 GB

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.