Ana İçeriğin Başı

Selfy 19 Mayıs Kampanyası

Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100’üncü yılına özel tüm Selfy’lilere 1919MB internet hediye!

​​​​​

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması'na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak 1919 MB internet hediyeni süpürmeye başlayabilirsin.

Kampanya 19 Mayıs 2019’da gün boyunca geçerlidir.

  • 4,5G Sim kart sahibi Selfy’liler kampanyadan 19 Mayıs 2019 tarihinde Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerindeki SİL SÜPÜR oyunu oynanarak tek sefer faydalanabilirler. Kampanya tek gün geçerlidir
  • Kampanya kapsamında 1919MB internet hakkının geçerlilik süresi faturalı müşteriler için kampanya katılımı itibariyle 48 saat, faturasız müşteriler için ise 21 Mayıs 2019 gecesi saat 23.59'a kadar olacaktır. Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
  • Kampanyadan hattı tek ve çift taraflı aramaya kapalı olan müşteriler yararlanamayacaktır.
  • Ön ödemeli aboneler için, ilgili hat / hatlara tanımlı saatlik paket olması halinde öncelikle saatlik paket kapsamında sunulan faydalar kullanılacak olup, saatlik paketin geçerli olmadığı zaman diliminde ilgili kampanya kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Hediye kapsamında sunulan faydalarının tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı bir paket ya da fayda yoksa abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.
  • Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.
  • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
  • 19.05.2019 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanmaya başladıysan yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılırsın. BTK yetkilendirmesi sonucunda TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayabilirsin. İstersen servisi iptal edebilirsin.
 
​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.