Ana İçeriğin Başı

Şampiyon Tarife Facebook Kampanyası

Tarifelerin Şampiyonu

Facebook üzerinden şifre alarak numarasını Faturasız TARAFTAR, Fenercell, GSMobile ve TrabzonCell Şampiyon Tarifelerine taşıyan müşteriler, her yöne toplam 2400 dakika kazanma şansı yakalıyor!

Cebinize gelen şifreyi numaranızı taşıdıktan sonra 1774'e gönderin, doya doya konuşun!​

​​​​
 • Şampiyon Tarife Facebook Numara Taşıma Kampanyası ("Kampanya") www.facebook.com/Fenerbahçe, www.facebook.com/Galatasaray, www.facebook.com/Beşiktaş, www.facebook.com/Trabzonspor adresli internet siteleri üzerinden gerçekleşecektir.
 • Kampanya kapsamında; Abonelere yukarıda belirtilen Facebook sayfası üzerindeki boş alana numaralarını yazıp, gönder butonunu tıklamak suretiyle hatlarına özel şifreleri SMS yoluyla kendilerine iletilecektir. Aboneler Şampiyon Tarife'ye numaralarını taşıyarak kayıt olduktan sonra, şifrelerini ücretsiz SMS ile 1774 kısa koduna göndererek belirtilen ek faydadan yararlanabilecektir. Bu işlemleri gerçekleştiren Bireysel Aboneler'in, 12 ay boyunca 20 TL yüklemeye tarife koşullarına ek olarak yurtiçi her yöne aylık 200 dakika hatlarına yüklenecektir. Hediye dakikalar devredilemez, transfer edilemez ve kullanılmayan dakikalar her ay sonunda silinir.
 • Bedava dakikalardan yararlanabilmek için, 12 ay boyunca her ay 20 TL yüklenmesi gerekmektedir.
 • Hediye 200 dakikadan her ay bir kere faydalanılmaktadır.
 • Sunulan ücretsiz dakikalar sadece yurt içi aramalar için geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar Özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı aramalarını kapsamamaktadır.
 • Kampanya 25 Haziran - 25 Eylül 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 25 Haziran 2012 - 25 Eylül 2012 tarihleri arasında alınan şifre, Kampanya kapsamında 30 Eylül 2012 tarihine kadar 1774 kısa koduna gönderilebilir.
 • Kampanya yalnızca Bireysel Aboneler'in katılımına açıktır. Katılımcıların TT Mobil'in sağladığı ürün ve hizmetler hakkında kendileriyle iletişim kurulmasına izin vermeleri gerekmektedir. Katılımcıların vermiş olduğu iletişim iznini kaldırma hakkı saklıdır. Bilgi için www.avea.com.tr
 • Katılımcıların ve kullanıcıların telefon numarası bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan, herhangi bir şekilde katılımcı veya kullanıcının kötü niyetli ve aldatmaya yönelik hareketlerinin tüm neticelerinden TT Mobil ve/veya bağlı şirketleri ve/veya Facebook sorumlu tutulamaz.
 • TT Mobil ve bağlı şirketleri işbu Kampanya'ya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması ve benzeri) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim ve benzeri durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • TT Mobil ve bağlı şirketleri Kampanya boyunca, Kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadarki bütün kampanya verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil her zaman, internet sitesinde yayınlamak kaydıyla Kampanya'yı tek taraflı olarak iptal edebilir veya Kampanya'nın koşullarını değiştirebilir.
 • Kampanya'ya katılım ve ilgili siteler olan www.facebook.com/Fenerbahçe, www.facebook.com/Galatasaray, www.facebook.com/Beşiktaş, www.facebook.com/Trabzonspor sayfasındaki işbu Kampanya ile ilgili işlemler ücretsizdir.
 • Kampanya'ya katılan herkes katılım şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.