Ana İçeriğin Başı

Meraklisiicin.com’da %20 İndirim!

TT Mobilli Emeklilerimize özel Meraklisiicin.com’da yer alan seçili kurslarda %20 indirim!

TT Mobilli emekliler ve eşleri şimdi daha da mutlu!

Emekliliğinizin keyfini çıkarın diye, www.meraklisiicin.com ’da yer alan seçili hobi ve kişisel gelişim kurslarında %20 indirim fırsatı!

Siz de hemen www.meraklisiicin.com sayfasına girin; seramikten resme, fotoğraftan cam sanatına kadar birçok farklı hobi ve kişisel gelişim kursuna %20 indirimli kaydolun!​

​​​​
  • Kampanya 19 Haziran - 4 Ağustos 2014 tarihleri arasında http://www.meraklisiicin.com/emekliler-icin-kurslar internet adresinde yer alan toplam 28 hobi ve kişisel gelişim kursunda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında TT Mobil müşterilerine özel meraklisiicin.com'da seçili kurslarda ilave %20 indirim uygulanacaktır.
  • Kampanyadan faydalanmak için KURS yazıp 5060’a SMS gönderilmesi ve indirim kodu alınması gerekmektedir.
  • Meraklisiicin.com'da ödeme işlemi sırasında “telefon numaranız” bölümüne cep telefon numaranızı, "indirim kodu" bölümüne indirim kodunuzu girip, "UYGULA" tuşuna basarak indirimden yararlanabilirsiniz.
  • Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve OIV dahil 33,25 kuruş olarak ücretlendirilir. TT Mobil kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • İndirim kodu tek kullanımlıktır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • TT Mobil ve Meraklısıiçin kampanya süresini genişletme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.