Ana İçeriğin Başı

Media Markt Müşterilerine Türk Telekom’dan Fırsat Kampanyası

 
 


Yaz Festivali 2GB, 6GB Paketlerinde Ekstra 2TL İndirim
​​​​​​​​​
​​
Media Markt Fırsat Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 2 GB İnternet 16 TL
Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 6 GB İnternet 27 TL

* Faturasız Fırsat Kampanyası’ndan 22.09.2017 tarihi itibariyle Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, TV 8 Faturasız Jet, BIMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell Tarifeleri haricindeki faturasız tarifelere anlaşmalı Media Markt kanalları aracılığıyla numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelerek 30 gün içerisinde Yaz Festivali Portföyü kapsamında sunulan Yaz Festivali 2GB veya Yaz Festivali 6GB Paketleri’ne kayıt olan bireysel faturasız müşteriler yararlanabilecektir.

​​

  Müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için hat/hatların faturasız tarifelerden biri ile Şirketimiz sistemlerinde aktif olmasının ardından "FIRSAT 2GB" veya "FIRSAT 6GB" yazıp boşluk bıraktıktan sonra, Media Markt'larda yer alan Şirketimiz satış noktalarından ücretsiz olarak temin edilebilecek şifre kartta yer alan şifreyi yazarak 5555'e SMS göndermek suretiyle anılan paketlere kayıt olması gerekmektedir.

 • Faturasız Fırsat Kampanyası'ndan 22.09.2017 tarihi itibariyle Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, TV 8 Faturasız Jet, BIMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell Tarifeleri haricindeki faturasız tarifelere anlaşmalı Media Markt kanalları aracılığıyla numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelerek 30 gün içerisinde Yaz Festivali Portföyü kapsamında sunulan Yaz Festivali 2GB veya Yaz Festivali 6GB Paketleri'ne kayıt olan bireysel faturasız müşteriler yararlanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler kampanya kapsamında 12 ay boyunca Yaz Festivali 2GB Paketi'nden KDV-ÖİV dahil 16 TL'ye, Yaz Festivali 6GB Paketi'nden ise KDV-ÖİV dahil 27 TL'ye faydalanabilecektir.
 • Kampanyadan halihazırda faturasız paketlere kayıtlı müşteriler yararlanamazlar.
 • Kampanyanın sona ermesinin ardından aboneler güncel paket ücreti üzerinden faydalanmaya devam edecektir.
 • Müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için hat/hatların faturasız tarifelerden biri ile Şirketimiz sistemlerinde aktif olmasının ardından "FIRSAT 2GB" veya "FIRSAT 6GB" yazıp boşluk bıraktıktan sonra, Media Markt'larda yer alan Şirketimiz satış noktalarından ücretsiz olarak temin edilebilecek şifre kartta yer alan şifreyi yazarak 5555'e SMS göndermek suretiyle anılan paketlere kayıt olması gerekmektedir.
 • Müşteriler aynı anda iki paketten faydalanamayacaktır. Kampanya kapsamındaki paketlerin kaydının başarı ile gerçekleştirilmesinin ardından ilgili hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir. Şifre karttaki bir şifre bir kez kullanılabilir.
 • Kampanya kapsamı dışında başka bir pakete, faturalı hatta geçildiğinde ya da hat iptali yapıldığında geçerliliğini yitirecektir.
 • Şifre kartlar Media Markt'tan yapılan aktivasyon ile birlikte müşterilere verilecektir. Şifre kartlar Alomatik'ten yapılan aktivasyon ile birlikte müşterilere verilecektir. Kampanyaya katılım Alomatik ve Media Markt'larda Yaz Festivali 2GB Paketi için 25.000, Yaz Festivali 6GB Paketi için 25.000 kişi olacak şekilde toplam 50.000 kişi ile sınırlı olacaktır.
 • Diğer Hususlar: Numara taşıma yolu ile gelen ve yukarıda belirtilen fiyattan yararlanacak olan numara daha önce Avea numarası ise, ilgili numaranın Avea'dan diğer operatöre taşınmış olduğu tarih ile tekrar Şirketimiz sistemlerinde aktif olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır. Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle, kampanyanın geçerli olduğu paket ya da tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye yada pakete geçilmesi halinde paket geçerlilik süresi sonunda iptal edilecektir.
 • Müşterilerimiz ilgili paketlere kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler.
 • Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir. Paketlere ilişkin diğer koşullar anılan paketlerin koşulları çerçevesince uygulanacaktır. Şirketimiz paket fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.