Ana İçeriğin Başı

Kamuluların Tüm İletişim İhtiyacına Çok Avantajlı Çözüm

Kamulular, tüm iletişim ihtiyacını çok avantajlı bir fiyata TT Mobil'den karşılıyor.

İlk 12 ay boyunca sadece 69 TL ödeyerek, her yöne 1200 dakika + her yöne 2000 SMS + 5 GB cepten internet + grup içi sınırsız konuşma + LG G3 16 GB cep telefonu ve kampanya dahilindeki Asus MemoPad 7 veya Casper Via T17 tabletlerinden birisini seçerek tüm iletişim ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.​

​​​​

Kamu Prestij ve Sağlık Bakanlığı Prestij tarifelerine numara taşıma, yeni hat tesisi ve TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolan müşterilerimiz yararlanabilmektedir.

Kamu Prestij ve Sağlık Bakanlığı Prestij tarifelerine numara taşıma, yeni hat tesisi ve TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolunması ve 36 ay taahhütle LG G3 16 GB cihaz alınması halinde 64 TL, ayrıca Asus MemoPad 7 ve Casper Via T17'den birisinin tercih edilmesi halinde ayrıca 5 TL ücretlendirilecektir. LG G3 cihaz kampanyası dahilinde verilen 1 yıl tarife ücreti hediyesi ilk 12 aylık Kamu Prestij ve Sağlık Bakanlığı Prestij tarifelerinin aylık tarife sabit ücretini kapsar.12. aydan sonra, tarifeye 1 yıllık taahhüt verilmesi durumunda 39 TL'lik aylık sabit tarife ücreti fiyata eklenecektir. Tarifeye taahhüt verilmemesi durumunda 45 TL'lik tarife ücreti fiyata eklenecektir.

  • Kamu Prestij ve Sağlık Bakanlığı Prestij tarifelerine numara taşıma, yeni hat tesisi ve TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolunması,
  • Tarifeye gelindiğinden itibaren 30 gün içinde LG G3 16 GB cihazınının 36 ay taahhütle alınması,
  • Cihazı alındıktan sonra 7 gün içinde Asus MemoPad 7 veya Casper Via T17 tabletten birinin 36 ay taahhütle alınması gerekmektedir.

Kamu Prestij ve Sağlık Bakanlığı Prestij tarifelerine numara taşıma, yeni hat tesisi ve TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolunması ve 36 ay taahhütle LG G3 16 GB cihaz alınması halinde 64 TL, ayrıca Asus MemoPad 7 ve Casper Via T17'den birisinin tercih edilmesi halinde ayrıca 5 TL ücretlendirilecektir. LG G3 cihaz kampanyası dahilinde verilen 1 yıl tarife ücreti hediyesi ilk 12 aylık Kamu Prestij ve Sağlık Bakanlığı Prestij tarifelerinin aylık tarife sabit ücretini kapsar.12. aydan sonra, tarifeye 1 yıllık taahhüt verilmesi durumunda 39 TL'lik aylık sabit tarife ücreti fiyata eklenecektir. Tarifeye taahhüt verilmemesi durumunda 45 TL'lik tarife ücreti fiyata eklenecektir. Paket aşımları ve cihaz bedeli müşterilerimiz tarafından karşılanacaktır. KDV ve ÖİV dahildir. Taahhüde uyulmaması halinde, o güne kadar yararlanılan indirim toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı ve kalan cihaz taksitlerinin toplamı cezai bedel olarak müşterinin faturasına tek seferde yansıtılacaktır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Kampanya, Kamu Prestij ve Sağlık Bakanlığı Prestij tarifelerinde geçerlidir.

Kamu Prestij tarifesinden yararlanabilen kurumlar

Adalet Bakanlığı’na bağlı ve/veya ilgili kurumlar, Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay Başkanlığı, Danıştay Başkanlığı, Uyuşmazlık Mahkemesi, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu, Sayıştay Başkanlığı, Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ve Türkiye Barolar Birliği, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı ve/veya ilgili kurumlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü, Sosyal Güvelik Kurum Başkanlığı, Mesleki Yeterlilik Kurumu, Devlet Personel Başkanlığı, Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü Genel Müdürlüğü, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi, Ereğli Kömür Havzası Amele Birliği Biriktirme ve Yardımlaşma Sandığı mensubu kişiler evrak teslimi ile ya da ilgili kurumların çalışanı olmayan müşteriler tarifeye kayıtlı müşterilerin referansıyla faydalanabilecektir.

Sağlık Bakanlığı Prestij tarifesinden yararlanabilen kurumlar

Sağlık Bakanlığı’na bağlı ve/veya ilgili kurumlar, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü, Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü, Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü, Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü, Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü, Proje Yönetim Destek Birimi, Denetim Hizmetleri Başkanlığı ve Strateji Geliştirme Başkanlığı mensubu kişiler evrak teslimi ile faydalanabilecektir.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.