Ana İçeriğin Başı

TL yüklemenizi en kolay ve en rahat yollarla yaparken hediye dakikalarınızın keyfini yaşayın!

Kampanya Bilgisi

2 Mayıs 2014 – 15 Haziran 2016 tarihleri arasında websitemiz ya da Online İşlemler mobil uygulamaları aracılığıyla kredi kartıyla 30 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda ve anlaşmalı bankalar ya da bayiler aracılığıyla verilebilen aylık düzenli otomatik yükleme talimatı ya da eşikli yükleme talimatı ile 30 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda kayıt olmanıza gerek olmadan 7 gün boyunca geçerli hediye her yöne 120 dakika kazanırsınız.

 
 
120 Dakika Hediye!

İnternetten kredi kartıyla ve otomatik yükleme talimatıyla 30 TL ve üzeri yüklemeye, haftalık her ​yöne 120 dakika!
​​​​​​

Kampanya, 15.06.2016 tarihi itibarıyla müşteri alımına kapatılmıştır.

Hemen websitemizi ziyaret edin ya da Online İşlemler mobil uygulamalarından birinde oturum açın ve kredi kartınızla 30 TL ve üzeri yükleme yapın.

Şifre girmeden TL yüklemek için: Turktelekom.ly/TLyukle

Online İşlemler Mobil Uygulamalarını indirmek için: Turktelekom.ly/OIM

ya da,

Hemen anlaşmalı banka şubelerine uğrayarak, telefon ya da internet bankacılığı kullanarak ya da bayilerimize uğrayarak 30 TL ve üzeri aylık düzenli otomatik yükleme talimatı ya da eşikli yükleme talimatı verin. Yüklemeniz gerçekleştiğinde hediye dakikalarınızın keyfini yaşayın.

Anlaşmalı bankalar:
Akbank: www.akbank.com.tr
Bank Asya: www.bankasya.com.tr
Finansbank: www.finansbank.com.tr
İş Bankası: www.isbank.com.tr
Türk Ekonomi Bankası (TEB): www.teb.com.tr

Kampanya kapsamında 2 Mayıs 2014 – 15 Haziran 2016 tarihleri arasında aylık düzenli yükleme talimatı, eşikli yükleme talimatı, kredi kartıyla turktelekom.com.tr ya da Türk Telekom Online İşlemler - Mobil akıllı telefon uygulamaları aracılığıyla 30 TL ve üzeri yükleme yapan müşterilerimiz 7 gün boyunca yurt içi her yöne 120 dakika hakkından ücretsiz faydalanabileceklerdir.

İkili Kazanç Kampanyası kapsamındaki kazanılan konuşma haklarının geçerlilik süresi 7 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan dakikalar 7 gün sonunda silinecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Kampanya kapsamında kazanılan konuşma hakkı 7 gün sonunda yenilenmeyecek olup müşteriler kazanılan faydayı iptal edememektedirler.

Kampanya kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerldir. Söz konusu ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kampanya kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Kampanya kapsamında sunulan dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Kampanya kapsamında sunulan dakikaların aşımı durumunda yapılan aramalar müşterinin üzerinde konuşma paketi varsa o paketteki kullanım haklarından düşecek, yoksa her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.