Ana İçeriğin Başı

BİMcell Hediye 4GB Kampanyası

Kampanya Bilgisi

İlgili kampanya 22 Aralık 2020 tarihi itibariyle sona ermiştir. ​​​​​​

​​
  • 14.01.2020-21.12.2020 tarihleri arasında tek seferde 40TL ve üzeri yükleme yapan tüm faturasız BİMcell abonelerine yurtiçi 4GB cepten internet hediye edilecektir.
  • İlgili kampanyadan, kampanya geçerlilik süresi içerisinde 40 TL ve üzeri yükleme yapan kurumsal ve bireysel faturasız BİMcell aboneleri faydalanabilecektir.
  • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 30 gün geçerli 4 GB yurt için cepten internet hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır. Anılan fayda her 40 TL ve üzeri yükleme yapılmasının ardından otomatik olarak tanımlanacaktır. Kampanya kapsamında sunulan data hakkının tanımlanması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan fayda kullanılabilecektir.
  • Kampanya kapsamında verilen yurtiçi 4 GB cepten internet 30 gün geçerlidir. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinecek, bir sonraki aya devretmeyecek ve otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Kampanya kapsamında tanımlanacak data hakkı başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.
  • Müşteriler; ilgili kampanya kapsamında sunulan data hakkının sona ermesinin ardından, hatta tanımlı farklı bir paket veya fayda olmaması halinde mevcut tarife ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, hattını devreden ya da kampanya kapsamında geçerli olmayan bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
  • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.’de saklıdır.
​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.