Ana İçeriğin Başı

Bal Paket Yükleyenlere Sil Süpür’de 5 GB Garanti!

​​

Türk Telekom Mağazaları veya Online İşlemler Uygulamasından Bal Paketler satın alın, Sil Süpür'de 5 GB hediye internet kazanın!

Online İşlemler uygulaması'nı indirmek için tıklayınız.


App Store Google Play  
​​​​​​​​​
​​​​
Bal Paketler'e Özel Sil Süpür Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Kampanya? Sil Süpür Kampanyası
Ne Kazanırsınız? 7 gün geçerli 5 GB internet
Ne Ödersiniz? Ücretsiz
Kimler Yararlanabilir? Türk Telekom mağazalarından Bal 4, Bal 8, Bal 12, Bal 16 ve Bal 20 paketi satın alan müşteriler
Nasıl Kayıt Olabilirsiniz? Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Bal Paket satın aldıktan sonra Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması'na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeyi kazanabilirsiniz.
Ne Zaman Kazanacaksınız? Sil Süpür günü bazı müşteriler için Çarşamba, bazı müşteriler için ise Cuma günüdür. Bal Paket satın almanızdan itibaren ilk yada ikinci Sil Süpür gününüzde hediyeyi kazanabilirsiniz.
​​​​
 • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.
 • Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00'a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir.
 • Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS'i gönderilecektir. İlgili SMS'in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil ve Vestelcell haricindeki tarifelerde bulunan Türk Telekom bireysel faturasız müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanyadan TT Mobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa müşteri kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Müşterilerimiz kampanyaya katılarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cepten internet faydaları yurt içinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir.


 • Sil Süpür Kampanyası Hediye Listesi Bilgisi
  Geçerlilik Süresi Hediye
  7 gün 5 GB
 • Sil Süpür Kampanyasından 4.5G uyumlu SIM kart sahibi müşterilerimiz yararlanabilmektedir. 4.5G uyumlu SIM kartınızı Türk Telekom Mağazaları'ndan ücretsiz alabilirsiniz.
​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.