Ana İçeriğin Başı

4.5G SIM Kart Kampanyası

4.5G uyumlu cihazınız varsa, SIM Kartınızı 4.5G’ye uyumlu SIM Kart ile ÜCRETSİZ değiştirin üstüne 30 gün geçerli 1GB hediye kazanın!

Kampanya Bilgisi

4.5G uyumlu ÜCRETSİZ Sim Kartınız size en yakın Türk Telekom Mağazası’nda sizi bekliyor! Üstelik 4.5G uyumlu cihaz kullanan müşterilere* 30 gün geçerli 1GB cepten internet hediye!

Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler SIM kartlarını 4.5G uyumlu SIM Kart ile değiştirdikten sonra 5555’e 4.5G SIM yazarak 30 gün geçerli 1GB hediye cepten internet kazanacaklar.​​​​

4.5G’ye Geçiş Talebi Bırakmak İstiyorum ​​​​​​​
​​
  • *1GB hediye internet kampanyasından; Numara taşıma veya yeni hat tesisi ile Şirketimizce sunulmakta olan kampanyaya dahil faturalı/faturasız bireysel mobil tarifelerine gelip aktivasyon tarihinden 30 gün ve üzerinde süre geçen müşteriler faydalanabilirler.
  • Şirketimizce sunulmakta olan faturalı/faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı Tarifeleri, faturalı/faturasız İşbirliği tarifeleri,Mobil Faturasız'da: Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Bireysel Faturasız Jet tarifeleri, Mobil Faturalı'da: Kontrolü SEÇ 250, Kontrolü SEÇ 500, Kontrolü SEÇ Maksi, Kontrollü Esnaf 300, Kontrollü Esnaf 600, Kontrollü Esnaf 1200, Kontrollü Esnaf 2400, Kontrollü Esnaf 5000, Kontrollü Süper Esnaf, Kontrollü Esnaf Dostu 3000, Kontrollü Esnaf Dostu 5000, Ortak Tarife, Faturalı Data tarifeleri kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında hediye cepten internet kazanılabilecek son tarih 22.09.2016'dır.
  • 4.5G'ye uyumlu cihaza sahip olan mevcut mobil hat sahibi müşterilerimiz* 4.5G'ye uyumlu olmayan sim kartlarını 4.5G'ye uyumlu sim kart (USIM) ile değiştirdiklerinde 1 GB hediye verilecektir.
  • 4.5G'ye uyumlu cihaza sahip olan mevcut mobil hat sahibi müşterilerimiz, 4.5G'ye uyumlu olmayan sim kartını 4.5G'ye uyumlu sim kart ile değiştirdiklerinde SMS veya müşteri hizmetleri kanallarını kullanarak ücretsiz olarak kampanyaya kayıt olabilirler.
  • Kampanya kapsamında müşterilere, kampanyaya kayıt olduktan sonra 30 gün süresince ücretsiz 1 GB cepten internet kullanım hakkı sunulacaktır. Bahsedilen fayda kampanya süresince bir kez elde edilecektir.
  • 4.5G'ye uyumlu cihazı olan mobil hat sahibi müşteriler; kampanya başlangıç tarihinden sonra 4.5G'ye uyumlu olmayan sim kartlarını 4.5G'ye uyumlu sim kart ile değiştirdiklerinde "4.5G SIM" yazıp 5555'e göndererek kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS gönderilerek müşteri bilgilendirilecektir. Bununla birlikte, kampanyaya katılım için başvuruda bulunan müşterilerden Kampanya koşullarını sağlamayan müşterilere de kayıtlarının başarısız olduğu bilgisi SMS ile iletilir.
  • Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinecektir. (30 gün)
  • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
  • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde mobil hat iptali yapan, mobil hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir mobil tarifeye (Şirketimizce sunulmakta olan faturalı/faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı Tarifeleri, faturalı/faturasız İşbirliği tarifeleri, Mobil Faturasız: Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Bireysel Faturasız Jet tarifeleri ile Mobil Faturalı: Kontrolü SEÇ 250, Kontrolü SEÇ 500, Kontrolü SEÇ Maksi, Kontrollü Esnaf 300, Kontrollü Esnaf 600, Kontrollü Esnaf 1200, Kontrollü Esnaf 2400, Kontrollü Esnaf 5000, Kontrollü Süper Esnaf, Kontrollü Esnaf Dostu 3000, Kontrollü Esnaf Dostu 5000, Ortak Tarife, Faturalı Data tarifeleri) geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
  • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 22.01.2016 tarihi itibariyle ilgili kampanyaya kayıt olan müsteri, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
  • Kampanya kapsamındaki cepten internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız mobil hatlar için 100 KB, faturalı mobil hatlar için ise 1KB'dır.
  • Faturali mobil hatlar için sunulacak olan 1GB hediye aşımsız olacaktır.
  • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.