Ana İçeriğin Başı

Faturasızdan faturalıya geçen müşteriler şimdi aylık ücret ödemiyor!

Bayilerimiz aracılığıyla faturalıya geçen müşteriler 24 fatura dönemi faturalıda kalma taahhüdü vermeleri durumunda tarifelerinden ilk 3 fatura dönemi ücretsiz faydalanıyorlar.

Hem de tarife ücretleri ne olursa olsun!​​​

​​

Müşteriler faturasızdan diledikleri faturalı tarifeye geçtikten sonra UCRETSIZ TRANSFER yazıp 5555'e gönderip, gelen mesaja UCRETSIZ ONAY yazarak 24 fatura dönemi faturalıda kalma taahhüdü karşılığında yararlanabilir.

​​
  • Kampanya 10.05.2017 tarihi itibarıyla yeni müşteri alımına kapatılmıştır.
  • Faturalıya Ücretsiz Transfer Kampanyası'ndan 10.02.2017 tarihi itibariyle Kontrolü S.E.Ç. Tarifeleri, Ailece Tarife, Ortak Tarife ve işbirliği tarifeleri dışındaki bireysel faturalı tarifelere bayilerimiz aracılığıyla faturasız tarifelerden geçiş yolu ile kayıt olan müşteriler faydalanabilecektir.
  • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler kampanya kapsamında 24 fatura dönemi faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunarak tarifesi üzerinden %100 aylık ücret indirimi kazanacaktır.
  • Müşteriler UCRETSIZ TRANSFER yazıp 5555'e gönderdikten sonra gelen mesaja UCRETSIZ ONAY yazıp cevaplayarak kampanyadan yararlanabilmektedir.
  • Kampanya kapsamında taahhüt veren müşteriler için tarifenin aylık ücreti 3 fatura dönemi boyunca 0 TL olacaktır. Taahhüt için başvuruda bulunulan hatta SMS gönderilerek bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen onay mesajının gönderildiği fatura dönemi itibariyle tarife kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır.
  • Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Taahhüt için SMS gönderiminde, SMS ile Taahhüt Servisi ücreti geçerli olacaktır.
  • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
  • 24 fatura dönemi boyunca tarifede kalacağına dair taahhüt verip, 24 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, faturasız tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
  • Taahhüt verip 24 fatura dönemi içerisinde diğer faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Avea'nın faturasız tarifelerine geçiş yapmaları ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer tüm işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
  • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.