Ana İçeriğin Başı

Faturalıda Buluşalım Kampanyası

Faturasızdan faturalıya geçmek için daha ne bekliyorsunuz?

Faturasızdan faturalıya geçmek için HİÇ DÜŞÜNMEYİN!

Siz de hemen faturasızdan faturalıya geçin, en uygun fiyata her yöne rahat rahat konuşurken, doyasıya mesajlaşma ve sınırsız internet keyfi yaşamaya başlayın!

Faturalıya transfer tarifesine geçip Faturalıda Buluşalım Kampanyasından yararlanmak için son 2 aydan herhangi birine ait bir faturanız ve kimliğinizle İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Kayseri, Manisa, Eskişehir, Denizli, Adana, Antalya, Bursa, Gaziantep, Mersin, Sivas ve Aksaray illerinde kampanya kapsamındaki TT Mobil bayilerinden birine gelmeniz yeterli.

​​​
   Taahhütlü  Taahhütsüz 
Aylık Ücret 22 TL* 27 TL** 
Aylık Yurt içi Her Yöne Görüşme Süresi 300 dk
Aylık Yurt içi TT Mobil İçi Görüşme Süresi 3000 dk
Aylık Yurt içi Her Yöne SMS 3000 SMS
Aylık Yurt içi Cepten İnternet 1 GB 
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurt İçi Her Yöne 43,89 Kr/Dk
Ücretsiz SMS'ler Bittikten Sonra Yurt İçi Her Yöne 33,25 Kr/SMS
MMS  99 Kr/MMS 
Ücretsiz Cepten İnternet Kullanımı Bittikten Sonra Yurtiçinde  0,00492 Kr/KB 
​​​​

TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalıya transfer tarifesine geçiş yapıldıktan sonra, kampanya kapsamındaki TT Mobil bayilerinden alınan şifre kart üzerindeki şifre ile birlikte TRANSFER ŞİFRE (ÖRNEK: TRANSFER 12345678) yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca yurt içinde cepten aylık 1GB data paketi hediye edilecektir.

Faturalıya transfer tarifesine geçip Faturalıda Buluşalım Kampanyasından yararlanmak için son 2 aydan herhangi birine ait bir faturanız ve kimliğinizle İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Kayseri, Manisa, Eskişehir, Denizli, Adana, Antalya, Bursa, Gaziantep ve Mersin kampanya kapsamındaki TT Mobil bayilerinden birine gelmeniz yeterli.

TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalıya transfer tarifesine geçiş yapıldıktan sonra, kampanya kapsamındaki TT Mobil bayilerinden alınan şifre kart üzerindeki şifre ile birlikte TRANSFER ŞİFRE (ÖRNEK: TRANSFER 12345678) yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca yurt içinde cepten aylık 1GB data paketi hediye edilecektir.

Faturalıya transfer tarifesine geçip Faturalıda Buluşalım Kampanyasından yararlanmak için son 2 aydan herhangi birine ait bir faturanız ve kimliğinizle İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Kayseri, Manisa, Eskişehir, Denizli, Adana, Antalya, Bursa, Gaziantep ve Mersin kampanya kapsamındaki TT Mobil bayilerinden birine gelmeniz yeterli.

 • Kampanya 30 Nisan 2014 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya’ya sadece İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Kayseri, Manisa, Eskişehir, Denizli, Adana, Antalya, Bursa, Gaziantep, Mersin, Sivas ve Aksaray illerindeki TT Mobil bayilerinden katılım yapılabilmektedir. 
 • Aşağıdaki  durumlarda Faturalıya Transfer tarifesine kayıt olan müşterilerimizden tek seferlik 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerimizin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
  • TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinde olup faturasızda ilk çağrı, SMS gönderimi ya da internet kullanımını gerçekleştirdikten bu yana 90 günden daha kısa süre geçmiş olan müşterilerimiz.
  • 11.12.2012 tarihi ve sonrası TT Mobil'in faturalı tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar TT Mobil'e numarasını taşıyarak Faturalıya Transfer Tarifesi’ne kayıt olan müşterilerimiz.
  • 11.12.2012 tarihi ve sonrası TT Mobil'in faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar faturalıya geçerek Faturalıya Transfer Tarifesi’ne kayıt olan müşterilerimiz.
 • Kampanyadan mevcut faturalı müşteriler yararlanamazlar.
 • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan hediye dakika, sms ve internet bakiyeleri,  ilgili fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
 • Faturasızda İlk kullanımını gerçekleştirdikten bu yana 90 günden daha uzun süre geçmiş olan müşterilerimiz kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanyaya katılmak için, TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalıya transfer tarifesine geçiş yapıldıktan sonra, kampanya kapsamındaki TT Mobil bayilerinden alınan şifre kart üzerindeki şifre ile birlikte TRANSFER ŞİFRE (Örnek: TRANSFER 12345678) yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca aylık 1GB data paketi hediye edilecektir.
 • 1 GB internet kullanım hakkı kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle başlayacak ve 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.
 • 12 fatura döneminin bitiminden itibaren tarifedeki 1 GB internet kullanım hakkı sona erecektir. Taahhüt bitiminden önce SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. 
 • Ücretsiz aylık 1 GB internet paketi sadece Faturalıya Transfer tarifesinde geçerli olup, başka bir tarifeye geçildiği andan itibaren geçerliliğini yitirecektir.
 • 1GB olan aylık ücretsiz internet kullanımı bittikten sonra ücretlendirme 0,00492 Kr / KB üzerinden yapılacaktır.
 • Belirtilen ücretler ve görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki SMS’ler, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz ve web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki 3000 dakika, yurt içi TT Mobil yönüne geçerlidir. Söz konusu dakikalar, TT Mobil yönüne yapılacak görüntülü aramalarda da kullanılabilir. TT Mobil yönüne yapılacak görüşmeler, öncelikli olarak 3000 dakikadan düşecektir. 3000 dakikanın tüketilmesi durumunda eğer her yöne 300 dakikaları tüketilmemişse söz konusu aramalar yurt içi her yöne 300 dakikadan düşecektir.
 • Tarifedeki müşterilerimiz, indirimli cihaz kampanyalarından faydalanamayacaklardır. 
 • Tarifedeki müşterilerimiz herhangi bir SMS paketi aldıklarında kullanılan SMS’ler öncelikli olarak paket kapsamındaki SMS’lerden düşecek, sonrasında tarife kapsamındaki SMS’lerden düşecektir. Ancak Kat Kat SMS paketi alındığında kullanılan SMS’ler öncelikli olarak tarife kapsamındaki SMS’lerden düşecek, sonrasında paket kapsamındaki SMS’lerden düşecektir. 
 • Tarifedeki müşterilerimiz herhangi bir TT Mobil içi konuşma paketi aldıklarında kullanılan dakikalar öncelikli olarak paket kapsamındaki dakikalardan düşecek, sonrasında tarife kapsamındaki dakikalardan düşecektir. 
 • Tarifedeki müşterilerimiz herhangi bir her yöne konuşma paketi aldıklarında kullanılan dakikalar öncelikli olarak paket kapsamındaki dakikalardan düşecek, sonrasında tarife kapsamındaki dakikalardan düşecektir. Ancak Kat Kat Paket alındığında kullanılan dakikalar öncelikli olarak tarife kapsamındaki dakikalardan düşecek, sonrasında paket kapsamındaki dakikalardan düşecektir. 
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Aylık 1GB ücretsiz internet kullanım hakkı, kampanyaya katılım onay mesajı geldikten sonra başlayacaktır.
 • Faturalıya transfer  tarifesinde 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihini takiben ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Taahhüt indirimi, SMS ya da TT Mobil Müşteri Hizmetleri üzerinden taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle başlayacak ve 12 fatura dönemi boyunca sürecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerimizin son faturalarına o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı cezai bedel olarak yansıtılır.
 • Hattın iptal edildiği, diğer operatöre numara taşıma işleminin yapıldığı, TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapılan son fatura döneminde taahhüt indirimi tanımlanmayacak, ilgili ayda indirim tanımlanmadığı için cayma bedeline dahil edilmeyecektir.
 • Tarifeye taahhüt verip sonrasında TT Mobil faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak tarife kapsamında taahhüt karşılığı sunulmakta olan aylık ücret indirimleri devam etmeyecektir. Müşterilerimizin taahhütleri takip edilecek, geçiş yapılan faturalı tarifeden hatlarını iptal etmeleri/iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerimizin son faturalarına Faturalıya Transfer tarifesinde o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı cezai bedel olarak yansıtılır.
 • Müşterilerimiz taahhüt verdiğinde ilk fatura dönemi geçtiyse: Müşterilerimiz taahhüt verdikleri fatura döneminden itibaren indirimli aylık ücret ödemeye başlayacaklardır. Taahhüt verilen fatura dönemi 1. fatura dönemi sayılacak şekilde, müşterilerilerimiz 12 fatura dönemi boyunca indirimli aylık ücret ödeyeceklerdir.
 • Müşterilerimiz taahhüt verdiğinde ilk fatura dönemi geçmediyse: Müşterilerimiz 1. fatura dönemlerinden itibaren 12 fatura dönemi boyunca indirimli aylık ücret ödeyeceklerdir.
 • Müşterilerimizin tarifeye kayıt tarihinden itibaren 5., 15., 25. ve 44. Günlerde taahhüt hatırlatma SMS’leri gönderilecektir. Müşterilerimiz taahhüt verdikten sonra bu SMS’ler gönderilmeyecektir.

Fatura döneminizde tarife kapsamında kalan konuşma sürenizi SES, kalan SMS miktarınızı SMS ve kalan internet miktarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Kalan kullanım hakları ses ve sms için son 6 saat, internet kullanımı için son 12 saat bilgisini kapsamamaktadır.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlandırılması halinde 43,89 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturalı müşterilerimiz için 45 Kuruş, Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.