Ana İçeriğin Başı

Kampanya Bilgisi

Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 5000 SMS + 2 GB cepten internet Woopslulara özel ayda sadece 25 TL!

29 TL/AY
Cepten
İnternet
2 GB
Her Yöne
Konuşma
1000 DK
Her Yöne
Mesajlaşma
5000 SMS

​​​​​
Taahhütlü Aylık Ücret Taahhütsüz Aylık Ücret
SUPER 1000 2GB Mevcut Ücretlendirme (TL) 40 50
Kampanya Kapsamındaki Ücretlendirme (TL) 25 35
SUPER 1000 2GB Tarife İçeriği 2 GB Her Yöne 1000 Dakika Her Yöne 5000 SMS

SUPER 1000 2GB Tarifesi’ne numara taşıma, yeni hat tesisi ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş, Taraftar ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunup, 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verildiğinde aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 40 TL’dir. Söz konusu müşteriler Süpersonik Kampanya’dan faydalandıklarında aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 25 TL olacaktır. Aylık ücret, 12 fatura döneminin bitiminden itibaren ise 35 TL olacaktır.

SUPER 1000 2GB Tarifesi’ne numara taşıma, yeni hat tesisi ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş, Taraftar ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunup, 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verilmediğinde aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 50 TL’dir. Söz konusu müşteriler Süpersonik Kampanya’dan faydalandıklarında aylık ücret tarifede kalınan süre boyunca 35 TL olacaktır.

SUPER 1000 2 GB tarifesi detayları için tıklayınız.

​​​

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

 • Kampanyadan 7-25 yaş arasındaki Woops üyeleri yararlanabilmektedir. Woops üyesi olmayanların üye olmak için WOOPS yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimleri kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle başlamaktadır.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz için taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vererek kampanyadan yararlanan müşterilerimiz 12 ay sonrasında taahhütsüz aylık ücretlerden yararlanacaktır.
 • Kampanyaya SMS ya da 444 1 444 Müşteri Hizmetleri aracılığıyla katılım sağlanabilmektedir.
 • SMS ile kampanyaya katılım için SUPER yazılıp 4545'e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Bir fatura dönemi süresi içinde kullanılmayan faydalar ilgili dönem sonunda silinir; başka bir hatta transfer edilemez.
 • Hattın iptal olması veya Woopslunun faturalı hattan faturasız hatta geçiş yapması, ilgili tarife dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde tarife aylık ücret indirimleri ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
 • SUPER 1000 2GB Tarifesi'ne numara taşıma, yeni hat tesisi, şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen aylık ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • SUPER 1000 2GB Tarifesi dışında şirketimizce sunulmakta olan diğer bireysel faturalı tarifelere geçiş yapıldığı durumda ise aylık ücret indiriminin ilgili tarifede kalınan gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakika, SMS, internet avantajı ilgili fatura döneminin sonunda silinmektedir. Dakika, SMS ve internet avantajı başka bir hatta transfer edilememektedir.
 • Kampanya bitiş tarihi 30.06.2016'tir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
 • Kampanya kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsin. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • İnternet, SES ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Kampanyandan kalan tüm kullanım haklarını hattından 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsin.

444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.

Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.

​​​​
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.