Ana İçeriğin Başı

Woops Çok Net Kampanya

Kampanya Bilgisi

3 GB cepten internet + Her yöne 750 dakika + Her yöne 5.000 SMS Woopslulara özel ayda sadece 29 TL!


29TL/Ay
Her Yöne
Konuşma
750 DK
Her Yöne
Mesajlaşma
5000 SMS
Cepten
İnternet
3 GB
​​​​​​​​​​
​​
Taahhütlü Aylık Ücret Taahhütsüz Aylık Ücret
SUPER 750 3GB Mevcut Ücretlendirme (TL) 45 55
Kampanya Kapsamındaki Ücretlendirme (TL) 29 39
SUPER 750 3GB Tarife İçeriği 3 GB Her Yöne 750 Dakika Her Yöne 5000 SMS

SUPER 750 3GB Tarifesi’ne numara taşıma, yeni hat tesisi ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş, Taraftar ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunup, 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verildiğinde aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 45 TL’dir. Söz konusu müşteriler Çok Net Kampanya’dan faydalandıklarında aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 29 TL olacaktır. Aylık ücret, 12 fatura döneminin bitiminden itibaren ise 39 TL olacaktır.

SUPER 750 3GB Tarifesi’ne numara taşıma, yeni hat tesisi ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş, Taraftar ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunup, 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verilmediğinde aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 55 TL’dir. Söz konusu müşteriler Çok Net Kampanya’dan faydalandıklarında aylık ücret tarifede kalınan süre boyunca 39 TL olacaktır.

SUPER 750 3GB Tarifesi detayları için tıklayınız .

​​
​​
 • Kampanyadan 7-25 yaş arasındaki Woops üyeleri yararlanabilmektedir. Woops üyesi olmayan müşterilerin üye olmak için WOOPS yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimleri kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle başlamaktadır.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz için taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vererek kampanyadan yararlanan müşterilerimiz 12 ay sonrasında taahhütsüz aylık ücretlerden yararlanacaktır.
 • Kampanyaya SMS ya da 444 1 444 Müşteri Hizmetleri aracılığıyla katılım sağlanabilmektedir.
 • SMS ile kampanyaya katılım için COKNET yazılıp 4545'e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Tarifenin içerisindeki 3 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 MB için 5 TL olacak şekilde uygulanır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 30 TL ücret yansıtılır, bu ücrete ulaşan müşterilerimizin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • Bir fatura dönemi süresi içinde kullanılmayan faydalar ilgili dönem sonunda silinir; başka bir hatta transfer edilemez.
 • Hattın iptal olması veya Woopslunun faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması, ilgili tarife dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde tarife aylık ücret indirimleri ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
 • SUPER 750 3GB Tarifesi'ne numara taşıma, yeni hat tesisi, şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen aylık ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • SUPER 750 3GB Tarifesi dışında şirketimizce sunulmakta olan diğer bireysel faturalı tarifelere geçiş yapıldığı durumda ise aylık ücret indiriminin ilgili tarifede kalınan gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Kampanya bitiş tarihi 30.06.2016'dır.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.