Ana İçeriğin Başı

Teknosacell Tekno Kids Tarife Kampanyası

Kampanya Bilgisi

Kampanya kapsamında Tekno Kids tarifesine 12 fatura dönemi taahhüt veren aboneler 20 TL, 24 ay taahhüt veren abonelere 24 TL indirim uygulanacaktır. ​

Kampanya  20.06.2022 tarihinde sona ermiştir. Anılan tarih öncesinde kampanyaya katılmış olan mevcut müşteriler aynı koşullarla faydalanmaya devam edecektir.​

​​
  • İlgili kampanyadan kampanya geçerlilik süresi içerisinde, anlaşmalı Teknosa  mağazaları aracılığı ile, Teknosacell Tekno Kids Tarifesi'ne başarı ile dâhil olarak kampanya taahhütnamesi imzalamak suretiyle 12 veya 24 fatura dönemi boyunca Teknosacell faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren aboneler faydalanabilecektir. Belirtilen koşulları sağlayıp, 12 dönem taahhüt veren abonelere kampanya kapsamında taahhüt süresi boyunca 20 TL, 24 dönem taahhüt veren abonelere kampanya kapsamında taahhüt süresi boyunca 24 TL aylık sabit ücret indirimi verilecektir.
  • Abone, aylık sabit ücret indiriminden yararlanmak için "Teknosacell Tarife Taahhütnamesi 2019" taahhütnamesini imzalamalıdır.
  • Kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca 20 TL ya da 24 fatura dönemi boyunca 24 TL aylık sabit ücret indirimi uygulanacak olup, taahhüt süresinin sona ermesinin ardından, abonenin yeniden taahhüt vermemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir kampanya yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.
  • Belirtilen tarifeye dâhil olup, ilgili kampanya kapsamında 12 ya da 24 fatura dönemi boyunca Teknosacell faturalı tarifelerde kalma taahhüdü vererek tarife ücret indiriminden yararlanan müşterilerden, taahhüt süresi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Teknosacell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt süresi içerisinde, Şirketimizce sunulmakta olan diğer Teknosacell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere ise cayma bedeli yansıtılmayacaktır; söz konusu müşterilerin yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Teknosacell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında uygulanacak KIST ücret hesaplaması için tıklayınız.
  • Şirketimiz kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.