Ana İçeriğin Başı

Selfy Süper Fırsat Kampanyası

Kampanya Bilgisi

Her yöne 750 dakika + Her yöne 5.000 SMS + 2 GB cepten internet Selfy'den özel ayda sadece 35TL! Paketindeki internet hakkını bitirenlere ise 4 GB’a kadar her 1 GB yalnızca 5 TL!

Üstelik bu kampanyaya kayıtlı Selfy'liler, dilerlerse Selfy'den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na da katılarak her gece 00:00-06:00 arasında bedava internetin keyfini çıkarıyor!

Detaylı bilgi için Türk Telekom Selfy sitesini ziyaret edebilirsiniz.

35TL/Ay
Her Yöne Konuşma
750 DK
Her Yöne Mesajlaşma
5000 SMS
Cepten İnternet
2 GB
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​
Woops Süper Fırsat Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Taahhütlü Aylık Ücret Taahhütsüz Aylık Ücret
SUPER 750 3GB Mevcut Ücretlendirme (TL) 50 60
Kampanya Kapsamındaki Ücretlendirme (TL) 35 45
SUPER 750 2GB Tarife İçeriği 2 GB Her Yöne 750 Dakika Her Yöne 5000 SMS + Ek 1 GB Cepten İnternet 5 TL'ye* + Geceleri BEDAVA İnternet**

* Ek 1 GB internet, kampanya kapsamında sunulan 2 GB cepten internetin bitmesi durumunda, aynı fatura dönemi içerisinde maksimum 2 kere olmak üzere, otomatik olarak tanımlanır.

** Bedava Sınırsız İnternet hakkından yararlanmak için Selfy'den Bol İnternetli Geceler Kampanyası'na GECENET yazıp 4545'e göndererek kayıt olunması gerekir. Kampanya kapsamında, bir fatura dönemi içerisinde 00.00-06.00 saatleri arasında yapılacak kullanımlarının 3 GB'a ulaşması durumunda internet 96 kbps hız ile kullanılmaya devam edilebilir.

SUPER 750 2GB Tarifesi'ne numara taşıma, yeni hat tesisi ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.,, Taraftar ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunup, 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verildiğinde aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 50 TL'dir. Söz konusu müşteriler Süper Fırsat Kampanyası'ndan faydalandıklarında aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 35 TL olacaktır. Aylık ücret, 12 fatura döneminin bitiminden itibaren ise 45 TL olacaktır. 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verilmek istenmediğinde aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 45 TL'dir.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.​​

 • Kampanyadan 7-25 yaş arasındaki Selfy üyeleri yararlanabilmektedir. Selfy üyesi olmayan müşterilerin üye olmak için Selfy yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimleri kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle başlamaktadır.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz için taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vererek kampanyadan yararlanan müşterilerimiz 12 ay sonrasında taahhütsüz aylık ücretlerden yararlanacaktır.
 • Kampanyaya SMS ya da 444 1 444 Müşteri Hizmetleri aracılığıyla katılım sağlanabilmektedir.
 • SMS ile kampanyaya katılım için FIRSAT yazılıp 4545'e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Tarifenin içerisindeki 2 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 1 GB için 5 TL olacak şekilde uygulanır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 10 TL ücret yansıtılır, bu ücrete ulaşan müşterilerimizin internet erişimi başka bir paketleri yoksa fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • 27.10.2015 ve sonrası Türk Telekom faturalı ya da faturasız mobil tarifelerinden diğer operatörlere numara taşıyıp sonrasında tekrar SUPER 750 2 GB tarifesine kaydolduysan veya faturalı tarifelerden faturasız tarifelere geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysan bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınır ve bu ücret ilk faturaya yansıtılır.
 • Bir fatura dönemi süresi içinde kullanılmayan faydalar ilgili dönem sonunda silinir; başka bir hatta transfer edilemez.
 • Hattın iptal olması veya Selfy'den faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması, ilgili tarife dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde tarife aylık ücret indirimleri ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
 • SUPER 750 2GB Tarifesi’ne numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen aylık ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • SUPER 750 2GB Tarifesi dışında şirketimizce sunulmakta olan diğer bireysel faturalı tarifelere geçiş yapıldığı durumda ise aylık ücret indiriminin ilgili tarifede kalınan gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Kampanya bitiş tarihi 31.01.2016'dır.
 • Kampanya kapsamında kalan dakikalar, SMS hakları ve cepten internet hakkı KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenilebilir. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet, SES ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Kampanyandan kalan tüm kullanım haklarını hattından 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsin.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.