Ana İçeriğin Başı

Selfy Google Play Kampanyası

Selfy'liler kuralları koymaya devam ediyor!

Selfy Google Play teklifleri yeni hat tesisi, numara taşıma ve Şirketimizce sunulmakta olan ön ödemeli ve faturalı tarifelerden geçiş yolu ile 06.03.2019 tarihi itibari ile abone alımına kapatılmıştır.

Dünyada ilk kez gerçekleşen proje için Selfy ve Google Play bir araya gelerek Selfy'lilere eşi benzeri olmayan teklifler yarattı!​​​​

​​
Selfy Google Play Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Tarife İçeriği Google Play Kredisi Kampanyalı Ücreti Katılmak İçin Kredini Almak İçin
Selfy Google Play 5GB 5 GB +
Her Yöne 750 DK +
Her Yöne 5000 SMS
5 TL 44 TL* GOOGLE5GB => 4545 PLAY5TL => 4545
Selfy Google Play 10GB 10 GB +
Her Yöne 750 DK +
Her Yöne 5000 SMS
10 TL 54 TL* GOOGLE10GB => 4545 PLAY10TL => 4545

(*) Belirtilen fiyat, katılacakları kampanyaya göre Selfy Google Play 5GB tarifesi ya da Selfy Google Play 10GB tarifesine Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yoluyla gelen bireysel müşterilerimize, bulundukları tarifenin Selfy kampanyasına katılmaları ve 12 ay taahhüt vermeleri koşulu ile sunulmaktadır.​​​

Selfy Google Play 5GB kampanyasında 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verdiyseniz; aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 44 TL, sonrasında 54 TL'dir. 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermediyseniz; aylık ücret her fatura dönemi için 54 TL'dir.

Selfy Google Play 10GB kampanyasında 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verdiyseniz; aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 54 TL, sonrasında 64 TL'dir. 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermediyseniz; aylık ücret her fatura dönemi için 64 TL'dir.

Selfy Google Play 5GB tarifesi detayları için tıklayın.

Selfy Google Play 10GB tarifesi detayları için tıklayın.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. ​

​​
 • Selfy Google Play 5GB Kampanyası’na katılmak için faturalı hattından GOOGLE5GB yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
 • Selfy Google Play 10GB Kampanyası’na katılmak için faturalı hattından GOOGLE10GB yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
 • Kampanyalardan yararlanmak için Selfy’li olman ve Faturalı Selfy Google Play 5GB Tarifesine veya Selfy Google Play 10GB Tarifesine kayıtlı olman gerekli. Selfy Google Play 5GB Tarifesine veya Selfy Google Play 10GB Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin.
 • Tarifelere, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapmak istiyorsan Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığı ile geçiş yapabilirsin. SMS ile geçiş yapman için; Selfy Google Play 5GB Tarifesine geçiş yapacaksan GOOGLEPLAY5GB yazarak 5555’e ücretsiz SMS göndermen ya da  Selfy Google Play 10GB Tarifesine geçiş yapacaksan GOOGLEPLAY10GB yazarak 5555’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor.
 • Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren SOZ yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 10 TL indirimli olarak yararlanabilirsin.
 • Selfy Google Play 5GB Kampanyasına kayıt olmak için ise Selfy’liysen GOOGLE5GB yazıp 4545’e gönderebilirsin, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen GOOGLE5GB TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • Selfy Google Play 10GB Kampanyasına kayıt olmak için ise Selfy’liysen GOOGLE10GB yazıp 4545’e gönderebilirsin, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen GOOGLE5GB TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • Bulunduğun kampanyaya göre Play5TL veya Play10TL yazıp 4545’e gönderdikten sonra gelen mesaj içerisinde yer alan linke tıkla!
 • Google hesabın ile oturum açman istenecek:
  • Google hesabın yoksa "Oturum Aç" butonuna tıklaman ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek kendine bir Google hesabı açman gerekiyor. Google hesabın olmadan, paketinde sunulan Google Play kredisi faydasından yararlanamazsın.
  • Google hesabın varsa "Oturum Aç" butonuna tıkladıktan sonra Google kullanıcı adı ve şifreni kullanarak oturum açabilirsin.
 • Google Play üzerinde açılan sayfada yer alan "Kodunuzu Kullanın" alanında ilgili aya ait olan sana özel kodun, boşluklu alana otomatik olarak doldurulmuş şekilde gelecek. "Kodu Kullan" butonuna tıkla.
 • Kodunun tutarı (5 TL ya da 10 TL) değerindeki Google Play kredinin hangi hesaba ekleneceğini kontrol etmen istenecek. Gösterilen hesap doğru ise "Onayla" butonuna basarak işlemi onaylayabilirsin.
 • Hesabına ilgili tutar eklendiğine dair onay mesajını aldıktan sonra artık tüm Google Play harcamalarında hesabındaki bakiyeyi kullanabilirsin!
 • Unutma her ay sana özel üretilen kodun ile Google Play kredini almak için tekliflere kayıt olduğun ay da dahil olmak üzere 12 ay boyunca her ay bu adımları tekrarlamalısın!
 • Tekliflerden yararlanmak için Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için SELFY yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • Türk Telekom’a son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelen faturalı ve faturasız mobil hat müşterileri Selfy Google Play 5 GB teklifinden 25 TL’ye ve Selfy Google Play 10GB Teklifinden 39 TL’ye yararlanabilirler. Faturalı hat kullanıcılarının, 12 ay boyunca Türk Telekom’un faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermesi ve ilgili kampanyaya katılım sağlaması gerekmektedir.
 • Tekliflerde sunulan Google Play Kredisi kodu, tekliflere kayıt olduğun tarihten itibaren her ay 1 kere olmak üzere toplamda 12 kez alınabilir. Tekliflere kayıt olduğun tarihten itibaren 12. ayını dolduran kullanıcılar teklif içerisinde yer alan Google Play Kredisi faydasından yararlanamaz. Aynı ay içerisinde birden fazla kez Selfy Google Play teklifi alan kullanıcılar ek Google Play Kredisi hakkı kazanmazlar.
 • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.
 • Kampanya kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamıyor. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsıyor.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Tekliflere Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı yoluyla kayıt olabilirsin.
 • Teklifler kapsamındaki her yöne dakikalar, SMS hakların tükendiğinde, bulunduğun tarife ücretleri baz alınarak ücretlendirilirsin.
 • Kampanya kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 250 MB için 9 TL olacak şekilde uygulanır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 54 TL ücret yansıtılacak ve bu ücrete ulaşırsan internet erişimin fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacak. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Teklifler kapsamında sunulan dakika, SMS, internet ve Google Play kredisi hakları sonraki aya devretmez ve 3. Şahıslara transfer edilemez.
 • Teklifler kapsamında sunulan Google Play kredisi faydası 06.03.2019 tarihine kadar pakete gelen müşteriler için geçerlidir. Bu kampanya TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş, Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi No:40 Bodrum Kat Oda No:13 Beşiktaş İstanbul/Türkiye tarafından sağlanmaktadır.
 • Teklif kapsamında sunulan Google Play kredilerinden yararlanabilmek için Türk Telekom’un gençlik kulübü Selfy üyesi olmak, aktif bir Google Payments hesabına sahip olmak ve internete erişebilir bir cihaz kullanmak gereklidir.  
 • Teklif kapsamında sunulan Google Play kredi faydası aylık bir adet 5 TL ya da 10TL değerinde Google Play kredisi için geçerlidir. Hediye kredilerden, Türk Telekom’un Selfy Google Play Tekliflerine başarılı şekilde kayıt olmuş veya Google Play kredisi aylık tanıtım/hatırlatma SMS’ini almış ve Android işletim sistemli mobil cihaz kullananlar yararlanabilir. Hediye krediler tek kullanımlıktır ve nakdi değerleri yoktur. Özel abonelikler kapsam dışıdır. Yalnızca Türkiye’de geçerlidir. Yaş kısıtı vardır. Daha fazla bilgi için Google Play Promosyon Bakiyesi Şartları ve Google Play Hizmet Şartları sayfalarını ziyaret edebilirsin.
 • Selfy Google Play Teklifindeki kullanıcıların, kendilerine gönderilen aylık kredi kodu alımına dair hatırlatma SMS’ini aldıktan sonra aylık kredilerini almak ve Google Play üzerinden kodlarını aktive ederek 5TL ya da 10TL değerinde krediyi Google Payments hesaplarına eklemek için 1 ay süresi olacaktır. Google Payments hesabına eklenen kredi tutarının kullanımı için ise ek 1 ay süre daha verilmektedir. (İlgili aya dair hatırlatma SMS’inin alınmasının ardından 2 ay içerisinde hediye kredi tutarı kullanılmalıdır.) Örnek vermek gerekirse, Mart 2018 içerisinde gelen hatırlatma mesajının ardından, 30 Nisan 2018’e kadar ilgili aya dair hediye kredi kodu Google Play üzerinden Google Payments hesabına eklenmeli ve 31 Mayıs 2018 tarihine kadar kullanılmalıdır.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti alınır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC kuruluşunun ticari markalarıdır.
 • Taahhüt vermek için Taahhüt Onay SMS'i 2 TL’dir.
 • Selfy Google Play 5GB Kampanyasını iptal etmek istersen IPTAL GOOGLE5GB yazarak 4545’e SMS gönderebilir; Selfy Google Play 10GB Kampanyasını iptal etmek istersen IPTAL GOOGLE10GB yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
 • Detaylı bilgi için selfy.com.tr’yi ziyaret edebilirsin.
​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.