Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom evde internet veya ev telefonu müşterileri Prime’la 10GB, Prime’la 15GB veya Prime’la 20GB Tarifeleri'nden 10 TL indirimli faydalanıyor!

PRIME AILE TCKN -> 5555

Kampanya Bilgisi: 

Prime Aile İndirimi kampanyası ile Prime’la 10GB, Prime’la 15GB veya Prime’la 20GB Tarifeleri'nden birine numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasızdan faturalıya geçiş yaparak gelen ve 24 fatura dönemi Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren müşterilerimiz, aktif bireysel Türk Telekom ev telefonu veya Türk Telekom evde internet abonelikleri bulunması durumunda 24 fatura dönemi boyunca aylık 10 TL sabit tarife ücret indirimi kazanacaklardır.

​​​​​

Kampanyadan faydalanmak için tarifeye taahhüt verdikten sonra PRIME AILE boşluk TC Kimlik Numarası yazılarak 5555'e SMS gönderilmelidir.


​​​​​​​​​​
​​​​​​
Prime Aile İndirimi Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
  Kampanyalı Tarife Ücreti 24 Ay Taahhütlü Tarife Ücreti Taahhütsüz Ücret
Prime'la 10 GB 49 TL 59 TL 75 TL
Prime'la 15 GB 69 TL 79 TL 95 TL
Prime'la 20 GB 89 TL 99 TL 115 TL
​​​​
 • Prime'la 10GB, Prime'la 15GB veya Prime'la 20GB Tarifeleri'nden birine numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasızdan faturalıya geçiş yaparak gelen ve 24 fatura dönemi Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren müşterilerimiz, aktif bireysel Türk Telekom ev telefonu veya Türk Telekom evde internet'ten birinde abonelikleri bulunması durumunda 24 fatura dönemi boyunca aylık 10 TL sabit tarife ücret indirimi kazanacaklardır.
 • Kampanyadan faydalanmak için tarifeye taahhüt verdikten sonra PRIME AILE boşluk TC Kimlik Numarası yazılarak 5555'e SMS gönderilmelidir.
 • Prime'la 10GB, Prime'la 15GB ve Prime'la 20GB tarifelerinden farklı bir tarifeye geçildiğinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer.
 • Birden fazla Türk Telekom ev telefonu ya da Türk Telekom evde internet aboneliğinin bulunması durumunda sadece bir abonelik için indirimden yararlanılabilir. (Her bir abonelik için ayrı ayrı 10 TL indirim tanımlanamaz).
 • Kampanyadan bir TC kimlik numarası ile 5 mobil hat faydalanabilir.
 • Müşterilerimizin kampanyadan yararlanmış oldukları aktif bireysel Türk Telekom evde internet veya ev telefonu aboneliklerinin iptal olması durumunda başka bir aktif abonelikleri daha bulunması durumunda indirimden yararlanmaya devam edilecektir. Başka bir abonelik bulunmaması durumunda ise kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erecektir.
 • Müşterilerimizin taahhüt verip 24 fatura dönemi içerisinde mobil hattını iptal etmesi, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması, faturasız veya SIM Kart değişikliği gerektiren bir tarifeye taşıması durumunda taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı ceza olarak yansıtılır ve kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer.
 • Tüm fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Prime'la 10GB, Prime'la 15GB ve Prime'la 20GB Tarifeleri'nden birine kayıt olan evde internet veya ev telefonu abonesi bireysel hat sahibi müşterilerimiz 24 fatura dönemi boyunca faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verdikten sonra "PRIME AILE" yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numara larını 5555'e SMS ile iletmeleri ile Prime Aile İndirimi Kampanyasına kayıt olabilirler.
 • Taahhüt vermek için : SOZ --> 5555
 • Kampanyaya kayıt için PRIME AILE boşluk TC Kimlik Numarası --> 5555
​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.