Ana İçeriğin Başı

Online Başvuruya Özel Aylık Ek 2GB Hediye!

www.turktelekom.com.tr veya Online İşlemler uygulamamızdan başvuru yapara​k Avantaj Web’de tarifelerine gelen yeni müşterilerimize özel 3 ay boyunca geçerli , aylık ek 2GB​ data hediye!

Tek yapmanız gereken www.turktelekom.com.tr veya Online İşlemler uygulamamız üzerinden yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yoluyla faturalı Avantaj Web’de tarifelerine gelmeniz!​

​​​​​​​
​​

Bu kampanyaya dahil olan 3 tarife aşağıdaki gibidir :

Avantaj Web'de Tarifeleri Ücretlendirme Bilgisi
Tarife İçeriği Tarife Ücreti
Avantaj Web'de 4GB Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
4GB
25 TL*
Avantaj Web'de 6GB Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
6GB
30 TL*
Avantaj Web'de Prime 10GB Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
10GB
39 TL*

(*) Belirtilen fiyat,online satış kanalından numara taşıma ve yeni hat aktivasyonu yoluyla gelen bireysel müşterilerimize, 12 ay taahhüt koşulu ile sunulmaktadır. Bu tarifeler yalnızca online satış kanalına açıktır.​​​​

​​
 • Online satış kanalına özel ek hediye 6GB kampanyası hangi tarifelerde geçerlidir?

  Bu kampanyanın geçerli olduğu tarifeler : Avantaj Web'de 4GB , Avantaj Web'de 6GB ve Avantaj Web'de Prime 10GB tarifeleridir. Avantaj Web'de tarifeleri yalnızca online satış kanalına açıktır.

 • Online satış kanalına özel ek hediye 6GB kampanyası kimler için geçerlidir?

  Bu kampanya yalnızca online satış kanalımızdan (www.turktelekom.com.tr veya Online İşlemler uygulamamız üzerinden) belirtilen tarifelerimize yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yapan faturalı müşterilerimiz içindir.

 • Kampanyaya katılım koşulları nedir?

  Online satış kanalı üzerinden belirtilen tarifelere başvurduğunuzda, hattınız açıldıktan sonra hediyeniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

 • Kampanya sadece online satış kanalı üzerinden Avantaj Web'de tarifelerine başvuruda bulunan faturalı yeni müşterilerimiz içindir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu tarifeler ; Avantaj Web'de 4GB , Avantaj Web'de 6GB ve Avantaj Web'de Prime 10GB tarifeleridir. Müşterilerin online başvuru ile bu tarifelere yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yapmaları durumunda kampanya geçerli olur.
 • Müşteri yeni hat aktivasyonu ya da numara taşıma yoluyla bu tarifelere geçtikten sonra 3 ay boyunca geçerli , aylık 2GB ek datası hattına tanımlanır. Toplamda 6GB ek data faydası hediye edilir.
 • Aboneler kampanya geçerlilik süresi içerisinde 3 ay boyunca ayda 1 kere belirtilen faydadan yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup , bu süre içerisinde kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz internet hakları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde faturalı hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması, abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması veya abone mevcut tarifesini Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden birine geçiş yapması halinde işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya kapsamında sunulan data hakkı iptal edilecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
 • Kampanya 31 Aralık 2018'e kadar geçerlidir.
​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.