Ana İçeriğin Başı

Media Markt Müşterilerine Türk Telekom’dan Yaz Festivali Kampanyası

 
 


Yaz Festivali 2GB, 4GB, 6GB ve 8GB Faturalı Tarifelerinde Ekstra 2TL İndirim
​​​​​​​​​
​​
Media Markt Yaz Festivali Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 2 GB İnternet 16 TL
Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 4 GB İnternet 22 TL
Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 6 GB İnternet 27 TL
Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 8 GB İnternet 32 TL

* Media Markt Mağazaları aracılığı ile Yaz Festivali Tarifeleri’nde bulunan müşterilere yönelik Media Markt Kampanyası sunulacaktır. İlgili kampanyadan 12.09.2017 tarihi itibariyle anlaşmalı Media Markt Mağazaları’ndan yeni hat tesisi ya da numara taşıma yoluyla Yaz Festivali 2GB, Yaz Festivali 4GB, Yaz Festivali 6GB ya da Yaz Festivali 8GB Tarifeleri’ne kayıt olan müşteriler faydalanabilecektir.

​​

  Müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için hat/hatların anılan tarifelerden biri ile Şirketimiz sistemlerinde aktive olmasının ardından 30 gün içerisinde "FESTIVAL" yazıp boşluk bıraktıktan sonra, Media Markt mağazalarında yer alan Şirketimiz satış noktalarından ücretsiz olarak temin edilebilecek şifre kartta yer alan şifreyi yazarak 5555'e SMS göndermesi gerekmektedir.

 • Media Markt Mağazaları aracılığı ile Yaz Festivali Tarifeleri'nde bulunan müşterilere yönelik Media Markt Kampanyası sunulacaktır. İlgili kampanyadan 12.09.2017 tarihi itibariyle anlaşmalı Media Markt Mağazaları'ndan yeni hat tesisi ya da numara taşıma yoluyla Yaz Festivali 2GB, Yaz Festivali 4GB, Yaz Festivali 6GB ya da Yaz Festivali 8GB Tarifeleri'ne kayıt olan müşteriler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerinin aylık sabit ücreti üzerinden KDV-ÖİV dâhil 2 TL indirim hakkı kazanacaktır.
 • Kampanyadan halihazırda faturalı tarifelere kayıtlı müşteriler yararlanamazlar.
 • Müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için hat/hatların anılan tarifelerden biri ile Şirketimiz sistemlerinde aktive olmasının ardından 30 gün içerisinde "FESTIVAL" yazıp boşluk bıraktıktan sonra, Media Markt mağazalarında yer alan Şirketimiz satış noktalarından ücretsiz olarak temin edilebilecek şifre kartta yer alan şifreyi yazarak 5555'e SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde talebin iletildiği fatura dönemi itibariyle kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır.
 • Kampanya kaydının başarı ile gerçekleştirilmesinin ardından ilgili hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahse konu bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan indirim hakkından faydalanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle, ilgili tarife dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde ise ilgili fatura dönemi sonunda kampanya kapsamında sunulan indirim iptal edilecektir.
 • Belirtilen nedenlerden ötürü kampanyanın sonlanması durumunda bu kampanya kapsamında verilen indirimler ile ilgili herhangi bir ceza yansımayacak; ancak ilgili tarifeler çerçevesince verilen taahhütlere ilişkin koşullar anılan tarife koşulları çerçevesince uygulanacaktır.
 • Şifre karttaki bir şifre bir kez kullanılabilir. Şifre kartlar Mediamarkt'tan yapılan aktivasyonun ardından müşterilere verilecektir.
 • Yukarıda detayına yer verilen tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi yoluyla kayıt olan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen aylık ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında düzenlenecek faturaya, söz konusu fatura döneminde tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
 • Ayrıca; kampanyadan faydalanmaktayken tarife değişikliği yapılması halinde kampanya ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecek olup, kampanyalı tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık sabit ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapılması ve tarife faydalarının tamamı bitirilmesi halinde aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitirilmemesi halinde ise aylık sabit ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı kampanyalı tarife ücreti üzerinden yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya kayıt için gerekli olan şifre kartlar stoklar ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan halihazırda faturalı tarifelere kayıtlı müşteriler yararlanamazlar.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.