Ana İçeriğin Başı

Konuşmak Lazım Kampanyası

Sevdiklerinizle doya doya konuşun diye her yöne hediye dakikalar!

Kampanya Bilgisi

Gönlünce konuşmayan kalmasın diye, 

Konuşmak Lazım 1000 tarifesiyle her yöne 1.000 değil tam 1.500 Dk sunuyoruz! 

10 Ocak 2014 itibarıyla S.E.Ç. Konuşmak Lazım 1000 tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yaparak kayıt olan tüm müşterilerimize herhangi bir katılım şartı olmadan tarifeye ek Her Yöne 500 Dk hediye ediyoruz. ​​​​

Konuşmak Lazım Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Faturalıdan Geçiş
Tarife İsmi Kampanyalı Tarife İçeriği Kampanyasız Tarife İçeriği Aylık Ücret(TL)
Taahhütlü Taahhütsüz
S.E.Ç. Konuşmak Lazım 1000 HY 1.500 DK HY 1.000 DK 53,82 TL 68,33 TL

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır.
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​
  • Taahhütlü ücretlerden yararlanmak için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verilmesi gerekmektedir.
  • Tarifedeki müşterilerimiz, tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555'e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verebilirler.
  • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET Mobil ve diğer iş birliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerimizin son faturalarına taahhüt kapsamında yararlanılan toplam indirim ile kalan ay ücretler toplamından müşteri lehine olanı cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
  • 12 fatura dönemi bitiminden itibaren taahhütsüz fiyatlar geçerli olacaktır.
  • Müşterilerin bulundukları tarifeden başka bir faturalı ya da faturasız tarifeye geçmeleri, hatlarını diğer operatörlere taşımaları, hatlarını iptal etmeleri veya kapatılmasına sebebiyet vermeleri, hatlarının devredilmesi durumunda kampanya kapsamında sunulan hediye her yöne faydasından yararlanma hakkı sonlanır.
  • 18.06.2013 ve sonrası diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar S.E.Ç. Konuşmak Lazım 1000 tarifesine kaydolan müşteriler ile Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
  • 1 fatura dönemi içerisinde hediye her yöne dakika faydalarının tüketilmesi durumunda, yapılacak kullanımlar müşterilerin kullanmakta oldukları tarifenin standart ücretlendirmesi üzerinden gerçekleştirilecektir.
  • 1 fatura dönemi içerisinde kullanılmayan her yöne dakikalar sonraki fatura dönemine devretmez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Kampanya ve tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu ücretsiz dakikalar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
  • Tüm fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.