Ana İçeriğin Başı

GSMobile NTVSpor Servisi Kampanyası

NTVSpor servisine abone olan GSMobile'lılar kazanıyor!

GSMobile müşterilerine özel, dev derbi öncesi büyük fırsat! 22 Eylül - 18 Ekim tarihleri arasında SPORGS yazıp 3095'e göndererek NTVSpor servisine abone olan 4. müşterimize Galatasaray’ın 4 yıldızlı forması, 1905. müşterimize de 22 Ekim'deki Galatasaray - Fenerbahçe maçı için bir bilet hediye! Üstelik güncel spor haberlerinin anında cebinize geldiği NTVSpor servisi de bir ay boyunca ücretsiz! ​

​​​​​
  • NTV Spor servisi; spor dünyasından gelişmeler, maç sonuçları vb. içerikleri her gün SMS yoluyla abonelerine sunan bir bilgi / iletişim hizmetidir.
  • Servise abone olmak isteyen müşteriler, SPORGS yazip 3095’e SMS göndermelidir. Kampanya kapsamında NTVSpor servisi, GSMobile müşterilerine 1 ay boyunca ucretsiz verilecektir. Ücretsiz dönem sonrasında paketinizi iptal etmediğiniz sürece haftalık 3 TL’ye yenilenecektir. Paketinizi iptal etmek icin IPTAL SPOR yazıp 3095’e gönderebilirsiniz.
  • 22 Eylül - 18 Ekim arasında servise abone olacak 4. müşteriye Galatasaray’ın 4 yıldızlı forması, 1905. müşteriye 22 Ekim’de oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisi maç bileti hediye edilecektir.
 
​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.