Ana İçeriğin Başı

Enerji Tarifelerine Özel Tarifeniz Bizden Kampanyası

Enerji Tarifelerine Gelenleri Çok Özel İndirimler Bekliyor !

Şimdi Enerjisa İşlem Merkezlerinden, Türk Telekom mobil faturalı Enerji Tarifelerine geçmenin tam zamanı!
Enerji Tarifelerine yeni geçen Enerjisa müşterileri, ilk fatura dönemi tarife ücreti ödemiyor!

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Tarifeniz Bizden Kampanyası ile 10.05.2022 tarihinden itibaren Enerjisa İşlem Merkezlerinden numara taşıma veya yeni hat aktivasyonu ile Enerji 6GB Tarifesi, Enerji 12GB Tarifesi ve Prime Enerji Tarifelerine geçiş yapan tüm abonelere ilk fatura dönemi boyunca tarife aylık sabit ücreti yansıtılmayacaktır.

Enerji Tarifelerine özel Tarifeniz Bizden Kampanyası kapsamında ilk fatura dönemi boyunca sunulan indirim, taahhüt indiriminden ayrı olarak sunulan ek bir indirimdir. Taahhüt vermeyen aboneler de ilk fatura dönemine özel Tarifeniz Bizden Kampanyası ‘ndan yararlanabilecektir.

Kampanyanın geçerli olduğu tarifeler: Enerji 6GB Tarifesi, Enerji 12 GB Tarifesi ve Prime Enerji Tarifesi

 • Kampanya 10.05.2022 – 10.08.2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • İlgili kampanyadan, kampanya geçerlilik süresi içerisinde, numara taşıma veya yeni hat aktivasyonu geçiş yolu ile Enerji 6GB Tarifesi; Enerji 12GB Tarifesi veya Prime Enerji Tarifelerinden birine başarıyla dâhil olan bireysel faturalı müşteriler faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında, belirtilen koşulları sağlayan abonelere, tarifeye geçiş yaptıkları ilk fatura dönemi için tarife aylık ücreti yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda tarifeye geçiş yapılan ilk fatura dönemi için geçerlidir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan hat/hatların Şirketimiz sistemlerinde aktif olması akabinde taahhüt koşulu aranmaksızın otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Tanımlamanın gerçekleştirilmesi akabinde ilgili hat / hatlara SMS yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Aboneler kampanya kapsamında sunulan indirim faydasından bahse konu bilgilendirme SMS'nin ardından yararlanabilecektir.
 • 2. fatura döneminin başlaması ile kampanya sona erecek, aboneler mevcut aylık tarife ücretleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında ilk fatura dönemi için sunulan fayda sadece tarife aylık ücretini kapsar. Tarife aylık ücreti dışında yer alan tüm ücretler ilgili ayın faturasına yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirimin sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir kampanya ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında başka bir faturalı tarifeye geçmesi halinde verilen indirim iptal edilecektir.
 • Yukarıda koşulları belirtilen kampanyanın sonlanması durumunda, bu kampanya kapsamında verilen indirimler ile ilgili herhangi bir cayma bedeli yansımayacak; ancak ilgili tarife çerçevesince verilen taahhütlere ilişkin koşullar anılan tarifeye ilişkin koşullarda belirtildiği şekilde uygulanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bu süre içerisinde kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecek, bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirim faydası başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.