Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom evde internet veya ev telefonu abonelerine Dev Fırsat Kampanyası

Tarife Bilgisi

Evde internet veya ev telefonu abonelerine mobilde Dev Fırsat!

Evde internet veya ev telefonu abonelerine özel , mobilde heryöne 500 dakika, cepten 1 GB internetli Dev Fırsat tarifesi ilk 3 ay ücretsiz !

Kampanya Bilgisi

Şimdi yeni hat alarak ya da numarasını taşıyarak mobil DEV FIRSAT tarifesine gelen evde internet veya ev telefonu aboneleri 3 fatura dönemi boyunca mobil tarifelerinin aylık ücretlerini ödemiyor.

Böylelikle her yöne 500 Dakika ve 1GB cepten internet, üstelik ilk 3 ay ücretsiz!

Kampanyadan Nasıl faydalanırım ?

Dev Fırsat tarifesine kayıt olan evde internet veya ev telefonu abonesi bireysel hat sahibi müşterilerimiz, 12 fatura dönemi boyunca faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verdikten sonra “DEVFIRSAT” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numara larını 5555’e SMS ile iletmeleri ile Dev Fırsat kampanyasına kayıt olabilirler.

Taahhüt vermek için : SOZ --> 5555

Kampanyaya kayıt için : DEVFIRSAT boşluk TC Kimlik Numarası --> 5555

​​​​​​​

Faturalı Dev Fırsat Tarifesi’nde her yöne 500 dakika + 1 GB cepten internet! Üstelik ilk 3 ay tarife ücretiniz bizden !

Yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla Fırsat500 1GB Tarifesine gelen müşterilerimiz için kampanyalı teklifimiz:

Tarife Taahhütsüz Ücreti Tarife Taahhütlü Ücreti Evde internet veya ev telefonu abonelerine Fırsat Kampanyası
Dev Fırsat Tarifesi 33,66TL 22,44TL İlk 3 ay ücretsiz, sonraki 9 ay 22,44 TL

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

  • Kampanyaya kayıt olmak için müşterilerimizin, tarifeye taahhüt verdikten sonra “ DEVFIRSAT ” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numara larını 5555’e SMS ile iletmeleri gerekmektedir.
  • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile bir mobil hattı faydalanabilmektedir.
  • Müşterilerimizin kampanyadan yararlanmış oldukları aktif bireysel TTNET aboneliklerinin iptal olması durumunda başka bir aktif abonelikleri daha bulunması durumunda indirimden yararlanmaya devam edilecektir. Başka bir abonelik bulunmaması durumunda ise kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erecektir.
  • Müşterilerimizin taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisindemobil hattını iptal etmesi, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması, faturasız veya SIM Kart değişikliği gerektiren bir tarifeye taşıması durumunda taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı ceza olarak yansıtılır ve kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer.
  • Kampanya süresi içerisinde farklı bir faturalı mobil tarifesine geçildiğinde ise kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer, indiriminden doğan bir cayma bedeli yansıtılmaz.
  • Kampanyaya kayıt 70.000 müşteri ile sınırlı olup 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • 01.09.2015 tarihi ve sonrası şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
  • Tüm fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Dev Fırsat Tarifesi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz
​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.