Ana İçeriğin Başı

Şimdi Çalışanlara Özel 2 GB ve Çalışanlara Özel 4 GB tarifelerine gelenler, tarifede kaldıkları sürece her ay ücretsiz 1 GB kazanıp, doyasıya internete giriyor!

Kampanyadan hemen faydalanmaya başlamak için;

CALISAN 1GB” boşluk “şifrekart üzerindeki şifre”yi yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderin! ​​​

31.12.2018 tarihinde abone alımına kapatılmıştır.

​​
Çalışanlara Özel Hediye 1GB Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Çalışanlara Özel 2 GB Tarifesi Çalışanlara Özel 4 GB Tarifesi
3 GB
(2+1* GB)
5 GB
(4+1* GB)
Her Yöne 1000 DK + 500 SMS
18 TL 23 TL

(*)Kampanya kapsamındaki 1GB hediye, her ay 1 GB olarak tarifede kalınan süre boyunca sunulacaktır.

(**)Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kayıt olan müşterilerimizin 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere ilk 12 fatura dönemi boyunca uygulanacak tarife ücretidir.​

​​​​​​

Kampanyadan faydalanabilmek için, “CALISAN 1GB” boşluk “şifrekart üzerindeki şifre”yi yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi (Örnek: CALISAN 1GB 12345678 --> 5555) gerekmektedir.

 • Kampanyadan yeni hat tesisi, numara taşıma veya TT mobil faturalı ve ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile faturalı Çalışanlara Özel 2 GB ve Çalışanlara Özel 4 GB Tarifeleri'ne geçiş yapan aboneler faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında, tarifeniz kapsamında sunulan data faydasına ek olarak tarifede kaldığınız sürece her dönem ücretsiz ek 1 GB internet faydası sunulacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Bahsedilen fayda geçerlilik süresi içerisinde bir kez elde edilebilecektir. Bahse konu fayda, müşteri kampanyanın geçerli olduğu tarifelerde kaldığı sürece her dönem otomatik olarak yenilenecektir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için, “CALISAN 1GB” boşluk “şifrekart üzerindeki şifre”yi yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi (Örnek: CALISAN 1GB 12345678 --> 5555) gerekmektedir.
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan fayda kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda abonelere SMS ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya kapsamında kullanılacak şifre kartlar, stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlanan başka data paketi ya da data faydası yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya kampanya kapsamı dışında kalan tarifelerden birine geçiş yapılması halinde verilen data hakkı iptal edilecektir.
 • Müşterilerimiz kampanyaya kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.