Ana İçeriğin Başı

İlinize Özel Bereketli Kampanya

Türk Telekom’dan 12 ay boyunca Hediye İnternet!

Kampanya kapsamında; belirli illerdeki Türk Telekom mağazalarına veya ofislerine giderek numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla, Enfes 3, Enfes 6, Enfes 10, Kolay 2, Kolay 4, Kolay 8, Kolay 12, Özgürce, Ferah veya Selfy Yeni Festival 5 & 10 tarifelerinden birini alan müşterilerimiz 12 ay boyunca tarifelerine ek ayda 2 GB hediye internetin, Enfes 15, Enfes 20, Enfes Prime, Kolay 20, Enfes Prime 25, Enfes Prime 30, Enfes Prime 40, Enfes Prime Limitiz Sosyal, veya Selfy Yeni Festival 20+ tarifelerinden birini alan müşterilerimiz ise 12 ay boyunca tarifelerine ek ayda 5GB hediye internetin sahibi olurlar. ​

​​ ​​​
​​
 • Kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir. Katılım 31 Aralık 2022 tarihi ve öncesinde yapılmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.
 • Enfes 3, Enfes 6, Enfes 10, Kolay 2, Kolay 4, Kolay 8, Kolay 12, Özgürce 3GB, Özgürce 6GB, Özgürce 10GB, Ferah 2, Ferah 4, Ferah 8, Ferah 12 Tarifeleri için kampanyanın geçerli olduğu iller; Adana, Aksaray, Amasya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Kocaeli, Konya, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Yalova ve Yozgat’tır.
 • Enfes 15, Enfes 20, Enfes Prime 25, Enfes Prime 30, Enfes Prime 40, Enfes Prime Limitsiz Sosyal, Kolay 20, Enfes Prime 25GB, Özgürce Prime 25GB, Özgürce Prime 30GB, Özgürce Prime 40GB, Özgürce Prime 60GB, Prime Ferah 20 Tarifeleri için kampanyanın geçerli olduğu iller; Adana, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Yalova ve Yozgattır.
 • Selfy Yeni Festival 5, Selfy Yeni Festival 10 ve Selfy Yeni Festival 20+ Tarifeleri için kampanyanın geçerli olduğu iller; Adana, Aksaray, Amasya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Kocaeli, Konya, Mersin, Muğla, Rize, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon, Yalova ve Yozgat
 • Bereketli Kampanyadan; kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde, kampanyanın geçerli olduğu illerde bulunan bayiler ve ofisler aracılığı ile Şirketimizce sunulmakta olan , Enfes, Enfes Prime, Kolay, veya Selfy Yeni Festival bireysel faturalı tarifelerinden birine yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla başarıyla dahil olan yeni müşteriler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında Enfes 3, Enfes 6, Enfes 10, Kolay 2, Kolay 4, Kolay 8, Kolay 12, Selfy Yeni Festival 5, ve Selfy Yeni Festival 10 tarifelerde aylık ücretsiz 2 GB ek data faydası; Enfes 15, Enfes 20, Enfes Prime 25, Enfes Prime 30, Enfes Prime 40, Enfes Prime Limitsiz Sosyal, Kolay 20, Prime Ferah 20 ve Selfy Yeni Festival 20+ tarifelerde aylık ücretsiz 5GB ek data faydası 12 fatura dönemi boyunca otomatik tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediye internet hakkı, hat/hatların belirtilen faturalı Enfes, Enfes Prime, Kolay veya Selfy Yeni Festival tarifelerinden birinde aktif olduğu fatura dönemi itibariyle otomatik olarak tanımlanacak; tanımlamanın gerçekleştirilmesinin hemen ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Aboneler kampanya kapsamında sunulan ek data faydasından bahse konu bilgilendirme SMS'nin ardından yararlanabilecektir.
 • Kampanyadan taahhüt veren veya taahhüt vermeyen müşteriler faydalanabilir.
 • Kampanyadan her hat yalnızca bir kez faydalanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data hakkının süresi otuz bir gün olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinir; bir sonraki döneme devretmez.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data faydası yurt içinde internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi içerisinde sona ermesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir data paketi ya da faydası yok ise mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data hakları transfer edilemez.
 • Kampanya geçerlilik süresi hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimizin kampanya kapsamında yararlandığı tarifesine göre 2GB veya 5GB faydası işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle iptal edilecektir.
 • Türk Telekom Mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.