Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom Evde Mobil Wifi Tarifelerine gelen ve altyapı problemleri sebebiyle evde internet aboneliği başlatamayan müşterilerimize 30 TL'ye varan fatura indirimi fırsatı!

11.08.2018 tarihinden önce Evde Mobil Wifi Tarifelerine kayıt olan müşterilerimiz, 31.12.2018 tarihine kadar bu kampanyadan yararlanabilirler.

Yeni hat alarak veya numarasını taşıyarak Evde Mobil Wifi tarifelerinden birine gelen müşterilerimiz, Evde Mobil Wifi İndirim Kampanyası ile tarifelerine 30 TL'ye varan indirim kazanıyor.

Nasıl Yararlanılır?

Çağrı Merkezimiz Aracılığıyla:

1. Numara taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla faturalı Evde Mobil Wifi Data Tarifelerinden birine kayıt olunur.

2. Tarifenin taahhüt süresine göre, 12 veya 24 fatura dönemi boyunca kayıt olunan tarifede kalma sözü verilir.

3. Çağrı merkezimiz aranarak, altyapı sebebiyle evde internet aboneliği başlatılamadığı ve bu sebeple Evde Mobil Wifi İndirim Kampanyası’na katılmak isteği iletilir.

SMS ile katılabilmek için:

1. Evde Mobil Wifi Tarifesi'ne kayıtlı olan data hattından SMS atılacaksa:

 • Önce EVDEWIFI yazip 5555’e SMS gönderilir.  Örnek SMS: EVDEWIFI -> 5555
 • Kampanya katılımını ve taahhüdü onaylamak için EVDEWIFI ONAY boşluk indirim şifresi yazıp 5555’e gönderilir.  Örnek SMS: EVDEWIFI ONAY A1B2C3D4E5 -> 5555

2. Herhangi bir Türk Telekom mobil hattından SMS atılacaksa:

 • Önce EVDEWIFI boşluk indirim alacak data hattının cep telefonu numarası yazilip 5555’e SMS gönderilir. Örnek SMS: EVDEWIFI 555 *** *** *** -> 5555
 • Kampanya katılımını ve taahhüdü onaylamak için EVDEWIFI ONAY boşluk indirim alacak data hattının cep telefonu numarası boşluk indirim şifresi yazılıp 5555’e gönderilir. Örnek SMS: EVDEWIFI ONAY 555 *** *** *** A1B2C3D4E5 -> 5555
​​​​​​​​
​​
Ücretlendime
Evde Mobil Wifi İndirim Kampanyası  Evde Mobil Wifi 20 GB Tarifesi için Evde Mobil Wifi 30GB Tarifesi için
Taahhüt 12 Ay 24 Ay 12 Ay 24 Ay
Taahhütsüz Fiyat 79 TL 79 TL 115 TL 115 TL
Taahhütlü Fiyat 69 TL 59 TL 105 TL 95 TL
Kampanya İndirimi 10 TL 10 TL 30 TL 30 TL
İndirimli Fiyat 59 TL 49 TL 75 TL 65 TL
​​
 • Kampanyadan, altyapı sebebiyle evde internet aboneliği başlatamayan müşteriler faturalı Evde Mobil Wifi tarifelerden birine gelerek 12 veya 24 fatura dönemi boyunca kayıt olduğu tarifede kalma taahhüdü vererek faydalanabilir.
 • Evde internet hizmeti almak isteyen ancak bulunduğu lokasyonda sabit internet hizmeti verilemediği tespit edilen müşteriler, Evde Mobil Wifi Tarifelerinden birine aktivasyon yaptırdıktan sonra;
  • Tarife aktivasyonunu gerçekleştiren satış kanalı aracılığıyla ve kampanya taahhütnamesi imzalamak suretiyle Evde Mobil Wifi İndirim Kampanyası'na katılabilecektir veya
  • Evde internet başvurusu altyapı kaynaklı sebeplerle tamamlanamadığında kendisine iletilen indirim şifresini SMS yoluyla 5555'e gönderip, kampanyaya katılım isteğini ileten ve kampanyada kalma sözü veren müşterilerimiz katılabilecektir.
 • Kampanya geçerlilik süresi içerisinde numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile belirtilen tarifelere başarıyla dâhil olmuş müşteriler kampanya kapsamında bulunduğu tarifenin data bedeli üzerinden indirimli olarak yararlanacaktır.
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması sonrasında talebin iletildiği fatura dönemi itibariyle, yararlanılan Evde Mobil Wifi tarifesinin data bedeli için aylık sabit ücret indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında tarifenin data bedeli üzerinden;
  • Evde Mobil Wifi Modemli 20 GB 12 Ay Taahhütlü Tarifesi için 12 fatura dönemi boyunca dönemlik 10 TL,
  • Evde Mobil Wifi Modemli 30 GB 12 Ay Taahhütlü Tarifesi için 12 fatura dönemi boyunca dönemlik 30 TL,
  • Evde Mobil Wifi Modemli 20 GB 24 Ay Taahhütlü Tarifesi için 24 fatura dönemi boyunca dönemlik 10 TL ve
  • Evde Mobil Wifi Modemli 30 GB 24 Ay Taahhütlü Tarifesi için 24 fatura dönemi boyunca dönemlik 30 TL indirim uygulanacaktır.
 • Tarife taahhüdü biten ancak kampanyası devam eden müşterilerimiz, tarifelerinin taahhütsüz fiyatları üzerinden kampanya indirimi almaya devam edeceklerdir.
 • Kampanyadan faydalanmaya devam ederken, Evde Mobil Wifi Tarifelerinden birine geçiş yapılması halinde; geçilen (yeni) tarife için geçerli olan indirim ücreti ile kampanya devam edecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimleri kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle başlamaktadır.
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması sonrasında müşterilerimizin ilk faturalarına, söz konusu fatura döneminde yararlandıkları tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin tamamı, bitmediyse tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı oranında kampanya indirimi yansıtılacaktır.
 • Bir fatura dönemi süresi içinde kullanılmayan faydalar ilgili dönem sonunda silinir; başka bir hatta transfer edilemez.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.
 • Diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında düzenlenecek faturaya, söz konusu fatura döneminde tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
 • Kampanyadan faydalanmaktayken Evde Mobil Wifi Tarifeleri dışında bir tarifeye geçiş yapılması halinde; kampanya ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecek olup, kampanyalı tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık sabit ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapılması ve tarife faydalarının tamamı bitirilmesi halinde aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitirilmemesi halinde ise ilgili tarifelerin data bedelleri için sağlanan aylık sabit ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı kampanyalı tarife ücreti üzerinden yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya kayıt olup, kampanya taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapılması, hattın iptal edilmesine sebebiyet verilmesi, hattın diğer operatörlere taşınması, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapılması, devredilmesi, kampanya kapsamında geçerli olan tarifeler dışında bir tarifeye geçilmesi ve kampanya taahhüdün bozulması durumunda,  ilgili hatlar için düzenlenecek olan son faturalara taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar taahhüt kapsamında sağlanan fayda bedellerinin toplamı ile taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen tarife bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutar, cayma bedeli olarak yansıtacaktır.
​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.