Ana İçeriğin Başı

Mobilde Ek GB Kampanyası

Avea ve TTNET’li olan müşterilerimize Ek GB fırsatı!

Avea’da faturalı hat sahipliği olan ve TTNET bireysel internet abonesi olan müşterilerimize 24 ay boyunca geçerli 2GB İnternet sunulacaktır!​

​​

Kampanya kapsamında 2GB Mobil İnternet 24 ay boyunca ücretsiz sunulacaktır.

​​
  • Avea’da faturalı tarifelerde bulunan aboneler, Türk Telekom evde internette* aktif bireysel abonelik bildirmek suretiyle faydalanabilecektir.
  • Kampanya 03.07.2017-31.10.2017 tarihleri arasındadır. Kampanya adetlerle sınırlı olup, toplamda 4.000 kişi yararlanabilecektir.
  • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 24 fatura dönemi boyunca her fatura dönemi yurt içi 2GB cepten internet hakkı tanımlanacaktır.
  • Aboneler Çağrı Merkezinden aldıkları şifreleri "Ek" boşluk “Şifre” boşluk “11 Haneli TCKN Numarası” yazarak 5555’e kısa mesaj göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da müşterilere kampanya kaydının başarısız olduğu bilgisi SMS ile iletilecektir.
  • Aynı TCKN’ye ait Avea numara değişikliği durumunda kampanya devam eder. Müşteriler bu kampanyadan 1 şifre ile yalnızca 1 defa faydalanabilir.
  • Şifreler 15 gün geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında sunulan data hakkından yararlanabilmek için iletilen TCKN'ye ait sadece bir tane aktif abonelik bulunması yeterlidir. Kampanyadan yararlanılan Türk Telekom evde internet aboneliğinin kampanyaya kayıt tarihinden itibaren iptali durumunda diğer evde internet bireysel abonelikleri sorgulanacak, herhangi başka bir aktif bireysel abonelik bulunması durumunda kampanya bu bireysel abonelikler üzerinden devam ettirilecek, abone aldığı data hakkından yararlanmaya devam edecektir.
  • Kampanyaya kayıt olup 24 dönem içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden başka bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimizin kampanya kapsamında yararlandığı data hakkı iptal edilecek, bu faydadan kaynaklı herhangi bir ceza yansıtılmayacaktır.

​​Türk Telekom Çağrı Merkezi’ni arayarak başvuru yapabilirsiniz!​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.