Ana İçeriğin Başı

Dev Fırsat 4GB Kampanyası

Evde internet veya ev telefonu abonelerine mobilde Dev Fırsat!

Evde internet veya ev telefonu abonelerine özel mobilde heryöne 750 dakika, cepten 4 GB internetli Dev Fırsat 4GB tarifesi ilk 3 ay ücretsiz!

Şimdi yeni hat alarak ya da numarasını taşıyarak mobil DEV FIRSAT 4GB tarifesine gelen evde internet veya ev telefonu aboneleri 3 fatura dönemi boyunca mobil tarife ücreti ödemiyor.

Böylelikle her yöne 750 Dakika ve 4 GB cepten internet’ten ilk 3 ay ücretsiz, sonrasında taahhüt bitimine kadar aylık sadece 39 TL’den faydalanıyor!

Kampanyadan Nasıl faydalanırım ?

Dev Fırsat 4GB tarifesine kayıt olan evde internet veya ev telefonu abonesi bireysel hat sahibi müşterilerimiz, 12 fatura dönemi boyunca faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verdikten sonra “ DEV4GB ” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numara larını 5555’e SMS ile iletmeleri ile Dev Fırsat 4GB kampanyasına kayıt olabilirler.

Taahhüt vermek için : SOZ --> 5555

Kampanyaya kayıt için : DEV4GB boşluk TC Kimlik Numarası --> 5555​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​

Faturalı Dev Fırsat 4GB Tarifesi’nde her yöne 750 dakika + 4 GB cepten internet! Üstelik İlk 3 ay ücretsiz sonrasında 39 TL

  Tarife Taahhütsüz Ücreti Tarife Taahhütlü Ücreti Evde internet veya ev telefonu abonelerine Fırsat Kampanyası
Dev Fırsat 4GB Tarifesi 49 TL 39 TL İlk 3 ay ücretsiz, sonraki 9 ay 39 TL

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.​​

​​​​​
​​
  • Türk Telekom Mağazaları
​​
  • Kampanyaya kayıt olmak için müşterilerimizin, tarifeye taahhüt verdikten sonra “ DEV4GB ” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numara larını 5555’e SMS ile iletmeleri gerekmektedir.
  • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile beş mobil hattı faydalanabilmektedir.
  • Müşterilerimizin kampanyadan yararlanmış oldukları aktif bireysel evde internet veya ev telefonu aboneliklerinin iptal olması durumunda başka bir aktif abonelikleri daha bulunması durumunda indirimden yararlanmaya devam edilecektir. Başka bir abonelik bulunmaması durumunda ise kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erecektir.
  • Müşterilerimizin taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde mobil hattını iptal etmesi, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması, faturasız veya SIM Kart değişikliği gerektiren bir tarifeye taşıması durumunda taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı ceza olarak yansıtılır ve kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer.
  • Kampanya süresi içerisinde farklı bir faturalı mobil tarifesine geçildiğinde ise kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer, indiriminden doğan bir cayma bedeli yansıtılmaz.
  • Kampanyaya kayıt 100.000 müşteri ile sınırlı olup 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • 25.03.2016 tarihi ve sonrası şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
  • Tüm fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Dev Fırsat 4GB Tarifesi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.​​​​

Türk Telekom mobil, Türk Tİletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir.

Türk Telekom evde internet, TTNET A.Ş. tarafından sunulan sabit internet hizmetlerine verilen isimdir.

​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.