Ana İçeriğin Başı

BİZDENSİN kampanyasıyla, Türk Telekom evde internet veya ev telefonu olanlar Gel Dene tarifelerine ek 3 TL indirim kazanıyor!

Yeni gelene, 15 ay sözünüze, Türk Telekom evinde internet veya sabit telefon olanlara, İlk 3 ay cayma bedeli yok

Kampanya İçeriği:

Türk Telekom internet veya ev telefonu olanlar mobilde kazanmaya devam ediyor!

Şimdi yeni hat alarak ya da numarasını taşıyarak mobil faturalı Gel Dene 1GB / 3GB / 5GB tarifelerine gelen Türk Telekom evde internet veya ev telefonu aboneleri 3 TL indirim kazanıyor !

Kampanyadan Nasıl faydalanırım ?

Gel Dene 1GB / 3GB / 5GB  Tarifesine kayıt olan Türk Telekom evde internet veya ev telefonu aboneleri, 15 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalma sözü verdikten sonra “BIZDENSIN” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numaralarını 5555’e SMS atarak BİZDENSİN kampanyasına kayıt olabilirler.

Faturalı Gel Dene tarifelerine gelen yeni abonelerin 60 gün içerisinde kampanyaya başvurmuş olması gerekir. Kampanyaya SMS aracılığıyla katılım sağlanabilmektedir.

Taahhüt vermek için : SOZ -> 5555

Kampanyaya kayıt için : BIZDENSIN boşluk TC Kimlik Numarası -> 5555 ​​​​​​​​​​

​​​​
Tarife Gel Dene 1GB Gel Dene 3GB Gel Dene  5GB
15 Ay Taahhütlü* Ücret 22 30 37
Taahhütsüz Ücret 32 40 47
*BİZDENSİN Kampanyalı Fiyat, 15 Ay Taahhütlü 19​ 27 34


* Belirtilen 3 TL indirimli fiyatlar, Gel Dene 1GB / 3GB / 5GB tarifelerine numara taşıma veya yeni hat aktivasyonu yoluyla gelerek, tarifeye 15 ay taahhüt veren ve BİZDENSİN kampanyasına katılan bireysel faturalı, Türk Telekom evde internet veya ev telefonu aboneleri müşterilerimiz için geçerlidir.​​

​​​​​​
 • *Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Faturalı tarifelerden 15 fatura dönemi boyunca indirimli yararlanmak için aktivasyonun ardından “SOZ” yazarak 5555’e SMS’le taahhüt verilmelidir.
 • Bizdensin kampanyasıyla 3 TL indirim kazanmak için 15 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalma sözü verdikten sonra “BIZDENSIN” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numaralarını 5555’e SMS atarak BİZDENSİN kampanyasına kayıt olunmalıdır.
 • İlk 3 ay içerisinde başka bir tarifeye veya operatöre geçilmesi, hat iptali durumlarında Gel Dene Tarifelerden cayma bedeli alınmayacaktır.
 • Tekliflerde sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefonları kapsamaktadır.
 • Paket aşımı halinde yurt içi her yöne konuşma 56,70 Kr/Dk ve SMS ücreti 40,75 Kr/SMS olarak ücretlendirilir.
 • Faturalı tarifelerde sunulan internet hakkı tükendiğinde, her 250 MB için 7 TL yansıtılacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde en fazla 6 defa olmak üzere maksimum 42 TL ücret yansıtılacak, sonrasında erişim hızı ilgili fatura dönemi sonuna kadar 1 kbps'a düşürülecektir.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi, ardından gelen SMSi ONAY yazarak cevaplamak gerekmektedir. 15 Mart 2018 itibarıyla Onay SMS ücreti 2TL'dir.
 • Faturalı tarifelerin taahhüdüne uyulmadığında BTK kararları uyarınca cayma bedeli faturalandırılır.
 • 10.10.2016 tarihi ve sonrasında son 90 gün içerisinde İşletmeci ve İşbirliği faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya İşletmeci ve İşbirliği  faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşterilerin ilk faturalarına bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti yansıtılacaktır.
 • Teklif kapsamında sunulan yurt içi faydaların geçerlilik süresi bir fatura dönemidir.
 • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile en fazla 5 mobil hat faydalanabilmektedir.
 • Müşterilerimizin kampanyadan yararlanmış oldukları aktif bireysel Türk Telekom evde internet veya ev telefonu aboneliklerinin iptal olması durumunda başka bir aktif abonelikleri daha bulunması durumunda indirimden yararlanmaya devam edilecektir. Başka bir abonelik bulunmaması durumunda ise kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. (“İşletmeci”) hizmetidir.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • Detaylı bilgi; www.turktelekom.com.tr’de.
​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.