Ana İçeriğin Başı

BİMcell Hediye 1 GB Kampanyası

Kampanya Bilgisi

İlgili kampanya 22 Aralık 2020 tarihi itibariyle sona ermiştir. ​​​​​

​​​​
  • Kampanya kapsamında verilen yurt içi 1 GB cepten internet 30 gün geçerlidir
  • Müşterilere tek seferde 25 TL ve üzeri ilk yüklemede yurt ici 1 GB cepten internet verilecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir BİMcell tarifesi dışında bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
  • BİMcell’de 1 GB hediyesi kazanmak için 20 TL olan yükleme tutarı, 17.10.2017 tarihi itibarıyla tek seferde en az 25 TL ve üzeri yüklemelerde geçerli olacak şekilde güncellenmistir.
  • Kampanyadan yararlanmak için gerekli olan 29 gün veya sonrasında yükleme yapmış olma koşulu 29.05.2018 tarihi itibarıyla değişmiştir. Müşterilere tek seferde 25 TL ve üzeri ilk yüklemede 30 gün boyunca geçerli 1GB cepten internet verilecektir.​​​​
​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.