Ana İçeriğin Başı

Ailece Kampanyası

Türk Telekom evde internet veya ev telefonu abonelerine özel Ailece Kampanyası

Tarife Bilgisi

Evde internet veya ev telefonu aboneleri, Ailece 15GB Tarifesi’nden indirimli yararlanıyor!

Sevdiklerinizle 5 kişiye kadar paylaşabileceğiniz heryöne 5000 dakika, 15 GB cepten internet, grup içi sınırsız konuşma ve her yöne sınırsız SMS içeren Ailece 15GB Tarifesi ayda sadece 69TL!

Ailece 15GB Tarifesi'nin detayları için tıklayınız.

Kampanya Bilgisi

Şimdi Türk Telekom’un faturalı mobil tarifelerinden geçiş yaparak Ailece 15GB Tarifesi’ne gelen evde internet veya ev telefonu aboneleri taahhüt süreleri boyunca her ay aylık ücretleri üzerinden 10 TL indirim kazanıyor.

Böylelikle heryöne 5000 dakika, 15 GB cepten, grup içi sınırsız konuşma ve her yöne sınırsız SMS içeren Ailece 15GB Tarifesi’nin 12 ay taahhütlü aylık ücreti 89 TL, 24 ay taahhütlü aylık ücreti ise 79 TL oluyor.

Kampanyadan Nasıl Faydalanırım ?

Ailece 15GB Tarifesine geçen evde internet veya ev telefonu abonesi bireysel hat sahibi müşterilerimiz, 12 veya 24 fatura dönemi boyunca faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verdikten sonra “AILECE 15GB KAMP” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numara larını 5555’e SMS ile iletmeleri ile Ailece Kampanyasına kayıt olabilirler.

Taahhüt vermek için : SOZ --> 5555

Kampanyaya kayıt için : AILECE 15GB KAMP boşluk TC Kimlik Numarası --> 5555​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​

Türk Telekom'un faturalı mobil tarifelerinden geçiş yoluyla Ailece 15GB Tarifesi'ne gelen müşterilerimiz için kampanyalı fiyatlar:

Ailece Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Evde internet veya ev telefonu abonelerine özel
Tarife Taahhütsüz Ücreti 12 ay Taahhütlü Ücret 24 ay Taahhütlü Ücret 12 ay Taahhütlü Ücret 24 ay Taahhütlü Ücret
Ailece 15GB Tarifesi 119 TL 99 TL 89 TL 89 TL 79 TL

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

​​
  • Kampanyaya kayıt olmak için müşterilerimizin, Ailece 15GB Tarifesi’ne taahhüt verdikten sonra “ AILECE 15GB KAMP ” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numara larını 5555’e SMS ile iletmeleri gerekmektedir.
  • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile bir mobil hattı faydalanabilmektedir.
  • Müşterilerimizin kampanyadan yararlanmış oldukları aktif bireysel Türk Telekom evde internet veya ev telefonu aboneliklerinin iptal olma​sı durumunda başka bir aktif abonelikleri daha bulunması durumunda indirimden yararlanmaya devam edilecektir. Başka bir abonelik bulunmaması durumunda ise kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erecektir.
  • Müşterilerimizin taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde mobil hattını iptal etmesi, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması, faturasız veya SIM Kart değişikliği gerektiren bir tarifeye taşıması durumunda taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı ceza olarak yansıtılır ve kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer.
  • Kampanya süresi içerisinde farklı bir faturalı mobil tarifesine geçildiğinde ise kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer, kampanya indiriminden doğan bir cayma bedeli yansıtılmaz.
  • Kampanyaya kayıt 100.000 müşteri ile sınırlı olup 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir.
  • 24.02.2016 tarihi ve sonrası şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
  • Tüm fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Ailece 15GB Tarifesi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
​​
​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.