Ana İçeriğin Başı

4.5G X2 İnternet Kampanyası

Şimdi 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştiren müşterilerimiz internetlerini 3 ay boyunca 2’ye katlıyorlar!

Kampanyamız 01.08.2019 tarihi itibari ile sona ermiştir.

Kampanya Bilgisi

4.5G’ye uyumlu cihazınız varsa, herşey dahil paket kullanıyorsanız ve 15.04.2017 tarihinden sonra SIM kartınızı 4.5G’ye uyumlu SIM Kart ile değiştirdiyseniz; size özel kampanyamızdan faydalanmayı unutmayın! ​​​​​

2KAT yazıp 5555’e gönderen müşteriler kampanyadan yararlanabileceklerdir. ​​​​​​​​
​​​​​​
  • Bireysel Faturasız Müşteriler: Kampanyadan 15.04.2017 tarihinden önce numara taşıma, yeni hat tesisi, şirketimizce uygulanmakta olan faturalı veya ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Faturasız Jet tarifeleri, Faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kapsamında sunulan BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosacell tarifeleri haricindeki faturasız tarifelere gelen, 4.5G uyumlu cihaz ve SIM karta sahip; SES, SMS ve 1GB ve üzeri olmak şartıyla data faydalarının tümünü içeren bir paketi aktif olarak kullanan (hattına tanımlı olan) ve 4.5G uyumlu SIM kartı 15.04.2017 tarihinden sonra aktif olan müşteriler faydalanabileceklerdir.
  • 90 gün boyunca her 30 günde bir en fazla 3 kere olacak şekilde hattına tanımlı SES, SMS ve 1GB ve üzeri olmak şartıyla data faydalarının tümünü içeren paketi kapsamında sunulan data miktarı kadar cepten internet hakkı hediye  edilecektir
  • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler veya SES,SMS ve 1GB ve üzeri olmak şartıyla data faydalarının tümünü içeren bir paketi iptal etmesi halinde kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.
  • Müşterilerimiz kampanyaya kaydolarak yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırlar. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan faydaların sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka paket ya da fayda yoksa cepten internet kullanımları 2 KR/ 100 KB olarak ücretlendirilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
  • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.