Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

GSMobile NTVSpor Servisi Kampanyası

NTVSpor servisine abone olan GSMobile'lılar kazanıyor!

GSMobile müşterilerine özel, dev derbi öncesi büyük fırsat! 22 Eylül - 18 Ekim tarihleri arasında SPORGS yazıp 3095'e göndererek NTVSpor servisine abone olan 4. müşterimize Galatasaray’ın 4 yıldızlı forması, 1905. müşterimize de 22 Ekim'deki Galatasaray - Fenerbahçe maçı için bir bilet hediye! Üstelik güncel spor haberlerinin anında cebinize geldiği NTVSpor servisi de bir ay boyunca ücretsiz! ​​​​

​​​
  • NTV Spor servisi; spor dünyasından gelişmeler, maç sonuçları vb. içerikleri her gün SMS yoluyla abonelerine sunan bir bilgi / iletişim hizmetidir.
  • Servise abone olmak isteyen müşteriler, SPORGS yazip 3095’e SMS göndermelidir. Kampanya kapsamında NTVSpor servisi, GSMobile müşterilerine 1 ay boyunca ucretsiz verilecektir. Ücretsiz dönem sonrasında paketinizi iptal etmediğiniz sürece haftalık 3 TL’ye yenilenecektir. Paketinizi iptal etmek icin IPTAL SPOR yazıp 3095’e gönderebilirsiniz.
  • 22 Eylül - 18 Ekim arasında servise abone olacak 4. müşteriye Galatasaray’ın 4 yıldızlı forması, 1905. müşteriye 22 Ekim’de oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisi maç bileti hediye edilecektir.
 
​​​​​​