Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

TV8 Tekliflerine özel tarifenize ek ücretsiz 2GB internet faydası sizi bekliyor!

 
 
12 ay boyunca her ay ​
+2GB

Hediye ​
TV8 2GB yazıp 5555'e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​
Tv8 Teklifleri Ek 2gb Hediye Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
O Ses Türkiye Paketi* Survivor Paketi* Selfy'den O Ses Türkiye Paketi* Selfy'den Survivor Paketi*
6 GB
(4+2 GB)
6 GB
(4+2 GB)
6 GB
(4+2 GB)
6 GB
(4+2 GB)
HER YÖNE
1000 DK
1000 SMS
HER YÖNE
1000 DK
1000 SMS
HER YÖNE
1000 DK
1000 SMS
HER YÖNE
1000 DK
1000 SMS
35 TL** 35 TL** 30 TL** 30 TL**

(*) Belirtilen paketlerle birlikte 12 ay boyunca ücretsiz Muud Premium ve Tivibu Go üyeliği, her ay 10 adet O Ses Türkiye ve Survivor yarışmalarında ücretsiz oy hakkı hediye edilmektedir. Ayrıca bu pakettekiler www.turktelekomtv8.com adresi üzerinden O Ses Türkiye ve Survivor yarışmalarına ilişkin daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış UCRETSIZ içeriklere erişebilecektirler.

(**) Belirtilen fiyat, son 30 gün içerisinde numara taşıma, yeni hat tesisi yaparak gelen bireysel müşterilerimize sunulmaktadır.

​​​​​​​
​​
 • Kampanya 19 Nisan 2017 - 30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • TV8 Teklifleri 2GB Hediye Kampanyası'ndan belirtilen tarihler arasında yeni hat tesisi veya numara taşıma yolu ile TV8 tarifesine gelerek O Ses Türkiye, Survivor, Selfy'den O Ses Türkiye ve Selfy'den Survivor paketleri'ne son 30 gün içerisinde başarı ile kaydolmuş müşterilerimiz faydalanabilir. Kampanya kapsamında müşterilere tek seferde 20 TL veya üzeri yükleme karşılığında 30 günlük ücretsiz 2 GB ek internet faydası sunulmaktadır. 2 GB internet faydası 12 ay boyunca her ay tanımlanacak olup, 12'inci ay sonunda sona erecektir.
 • Kampanyadan faydalanmak için TV8 2GB yazıp 5555'e gönderilerek veya müşteri hizmetleri kanalları aracılığıyla kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.
 • Kayıt esnasında yükleme yapma şartı aranmaz. Kayıt öncesinde ise 48 saat içinde 20 TL veya üzeri yükleme yapanlar kabul edilir. Son 48 saat içinde yükleme yapmamış müşteriler TV8 2GB yazıp 5555'e yolladıktan sonra 20 TL veya üzeri yükledikleri takdirde kampanyaları aktif hale gelecektir.
 • İlgili hatta tanımlı farklı bir internet faydası olması halinde öncelikli olarak TV8 Teklifleri 2GB Hediye Kampanyası kapsamında sunulan internet hakkından düşülecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz internet hakları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması halinde verilen indirim iptal edilecektir.
 • Söz konusu TV8 Tekliflerine 2GB Hediye Kampanyası'na kayıt olan müşteriler, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. Müşterilerin herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili SMS bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
​​​