Ana İçeriğin Başı

Cep telefonlarınız için çok avantajlı günlük ve haftalık internet kartları!

Paket Bilgisi

İnternet keyfi artık internet kartlarıyla bireysel mobil faturasız hat sahibi müşterilerimizin her an cebinde!

Yeni internet kartları portföyü ile lira yükler gibi internet paketi yükleyebilirsiniz.

​​
​​
İnternet Yükleme Kartları Ücretlendirme Bilgisi
Günlük 100 MB İnternet Paketi 1 TL
1 GB İnternet Paketi 5 TL
Haftalık 1 GB İnternet Paketi 7 TL
2 GB İnternet Paketi 10 TL
​​
 • Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.
 • Bu paketten Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Teknosa Mobil, BIMCELL, POCELL, PTTCELL haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki faturasız bireysel mobil hat sahibi müşteriler yararlanabilecektir.
 • Aynı gün içerisinde farklı paketlerin tamamı yüklenebilirken, aynı paketler paket döneminde en fazla 3 kere alınabilir. (Günlük kartlar gün içerisinde 3 kere alınabilirken, haftalık kartlar 1 hafta da 3 kere alınabilmektedir.)
 • İnternet kartı yükleme numarasına kartın sağ alt bölümündeki alanı kazıyarak ulaşılabilir. Yükleme numarası 9333’e kısa mesaj göndererek, *933*yüklemenumarası# yazıp arama tuşuna basarak, 9333’ü arayarak, cep telefonundan servis menüsüne girip asistan menüsünü seçtikten sonra menüden yükleme numarasını girerek veya Online İşlemler-Mobil uygulamasındaki ödemeler menüsündeki lira kart ile yükleme alanından yükleme yapılabilir.
 • Baska kampanya/paket yoksa, asimlar mevcut paketin gecerlilik suresi sonuna kadar 2KR/100KB ile, sonrasinda tarifenin standart fiyatiyla ucretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • İnternet kartlarından yüklenen paket faydaları 30 gün boyunca kullanılabilir. 30 günün sonunda paketler yenilenmeyecektir.
 • Müşterilerimiz, pakede kaydolarak yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırlar. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.