Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom’da çok avantajlı data paketleri!

Tek seferde 50 TL ya da 60 TL yükleyen müşterilerimizi çok avantajlı data paketleri bekliyor! ​​​​

​​​​​​​​​​​​
Faturasız Avantajım Paketleri Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Paket Geçerlilik
Süresi Nedir?
Ne​ Alırım? Ne Öderim? Nasıl Alırım?
Avantajım 3 GB 7 Gün 3 GB Cepten İnternet 7 TL / Hafta Online İşlemler uygulaması / SMS
Avantajım 5 GB 7 Gün 5 GB Cepten İnternet 10 TL / Hafta Online İşlemler uygulaması / SMS
Avantajım 15 GB 7 Gün 15 GB Cepten İnternet 20 TL / Hafta Online İşlemler uygulaması / SMS
​​​
​​​​​​​​​​​​​

Pakete kayıt Mobil Online İşlemler uygulaması ve sms aracılığıyla yapılabilir.

Paketlerden son 7 gün içerisinde tek seferde 50 TL ya da 60 TL yükleme yapmış olan müşteriler faydalanabilir.

 • Paketlerden son 7 gün içerisinde tek seferde 50 TL ya da 60 TL  yükleme yapmış olan müşteriler faydalanabilir.
 • Avantajım 3 GB paketi kapsamında 7 gün geçerli yurt içi 3 GB data hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 7 TL'dir.
 • Avantajım 5 GB paketi kapsamında 7 gün geçerli yurt içi 5 GB data hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 10 TL'dir.
 • Avantajım 15 GB paketi kapsamında 7 gün geçerli yurt içi 15 GB data hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 20 TL'dir.
 • Faturasız Paketten; Mobil Ofis, Katlayan, Bayi, Standart, Faturasız Mobil Wifi, İşbirliği tarifeleri  haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Taraftar tarifeleri dahil Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.  Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır.
 • Paketin tanımlı olduğu süre boyunca kullanıcının avantajım paketindeki GB'ları kadar olan cepten internet kullanımları mevcut paketinden yemeyecek ve/veya mevcutta data paketi yoksa aşım yazmayacaktır.
 • Paket aktivasyonu ile müşterilerin 4.5G servisi de aktive edilecektir. (hali hazırda 4.5G servisini kullanmayan müşteriler için)
 • Paket kapsamındaki faydanın kullanım süresi 7 gündür.
 • Paketin iptal edilmesi halinde paket kullanım hakları 7 günlük kullanım süresi sonuna kadar kullanılabilir.
 • Paket alma zamanında müşterinin hattında paket tutarı kadar bakiye olması yeterli olacaktır, paket tutarından belirli bir miktar daha fazla olmasına gerek olmayacaktır.
 • Paket iptalinde bonuslar silinmez, son kullanım tarihine kadar kullanılmaya devam eder.
 • 7 gün içinde kullanılmayan bonuslar silinir.
 • Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde, bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibarıyla, paketlerin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçilmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonunda ilgili paket iptal edilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Anılan paketlerden yararlanan müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan diğer paketlerden faydalanabilirler.
 • Pakete kayıt için bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda,6 gün içinde abonenin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.

İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.