Ana İçeriğin Başı

Kademeli Jet Tarifeleri

Kademeli Jet Tarifeleri ile interneti Jet'le gez, Gezdiğin kadar öde!

Tarife Bilgisi

14TL’den başlayan fiyatları ve farklı kota seçenekleri ile, Yeni Kademeli Jet Tarifeleri’nden biri size göre!

Dilerseniz 1GB veya 6GB kademeli tarife ile dilediğiniz zaman özgürce bilgisayarınızdan internet kullanır, kullandığınız kadar ödersiniz. Kotanız dolduğunda her 1GB sadece 5TL’ye faturanıza otomatik eklenir. Faturanız toplam 49TL’ye ulaştığında durur.

Dilerseniz Sınırsız tarife seçeneklerinden biri ile doya doya internete bağlanabilir, film izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz.​​​​​​​

25.12.2018 tarihinden itibaren yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla müşteri alımına kapatılmıştır.​​​

12 Aylık Tarife Seçenekleri

Kademeli Jet Tarifeleri 12 Aylık Tarife Seçenekleri Ücretlendirme Bilgisi
Tarife İnternet Miktarı Kontrat Süresi Aylık İnternet ve Modem Cihaz Bedeli
1GB Kademeli Jet Tarifesi 1GB 12 ay 14 TL
6GB Kademeli Jet Tarifesi 6GB 12 ay 29 TL
12 Aylık Sınırsız Jet Tarifesi Sınırsız 12 ay 69 TL

24 Aylık Tarife Seçenekleri

Kademeli Jet Tarifeleri 24 Aylık Tarife Seçenekleri Ücretlendirme Bilgisi
Tarife İnternet Miktarı Kontrat Süresi Aylık İnternet ve Modem Cihaz Bedeli
24 Aylık 6GB Kademeli Jet Tarifesi 6GB 24 ay 24 TL
24 Aylık Sınırsız Jet Tarifesi Sınırsız 24 ay 59 TL

Kademeli tarifelerde, fatura dönemi içinde ilk kademe kotası dolduktan sonra her 1GB'lık kademe ek 5TL olarak ücretlendirilir. Fatura stop 49TL'dir. 49TL sonrası hız düşümü uygulanarak bağlantı hızı 1kbps's düşer.

Sınırsız tarifelerde 01 Ocak 2019 tarihi itibariyle 15GB internet kotasına ulaşıldıktan sonra, kullanım hızı 128kbps'a düşürülmeyecek yüksek hızda devam ettirilecektir.

Taahhüt süresi bitiminde 1GB kademeli tarife aylık 20,40TL, 6GB kademeli tarife aylık 35,70TL, Sınırsız tarifeler aylık 80,57TL olarak ücretlendirilir.

Tarife dahilinde yurtiçi SMS gönderim ücreti 33,25 Kuruş/adet olarak ücretlendirilir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​
 • Teklif yalnızca bireysel müşterilere açıktır.
 • 12 ay taahhütlü tarifelerde, taahhüt süresi boyunca aylık 8TL, 24 ay taahhütlü tarifelerde aylık 4,2TL jet modem cihaz taksit bedeli olarak faturaya yansıtılacaktır.
 • 1GB kademeli teklifte aylık 6TL, 12 ay taahhütlü 6GB kademeli teklifte aylık 21TL, 12 aylık sınırsız teklifte aylık 61TL, 24 aylık 6GB kademeli teklifte 19,8TL, 24 aylık sınırsız teklifte 54,8TL taahhüt süresi boyunca internet kullanım hakkı bedeli olarak sunulmaktadır.
 • Kademeli tarifelerde, fatura dönemi içinde ilk kademe kotası dolduktan sonra her 1GB'lık kademe ek 5TL olarak ücretlendirilir. Fatura stop 49TL'dir. 49TL sonrası hız düşümü uygulanarak bağlantı hızı 1kbps's düşer.
 • Sınırsız tarifelerde 01 Ocak 2019 tarihi itibariyle 15GB internet kotasına ulaşıldıktan sonra, kullanım hızı 128kbps'a düşürülmeyecek yüksek hızda devam ettirilecektir.
 • Teklif dahilinde verilen Jet Modem 21.6 Mbps veri indirme hızını desteklemektedir.
 • Tekliften tarife değişikliği, numara taşıma ya da yeni aktivasyon yoluyla faydalanabilirsiniz.
 • Yeni hat açılışı yapıldığı durumda, 46TL'lik Hat Açılış Özel İletişim Vergisi ve 18,95TL'lik TGM Ruhsat vergisi toplamı 12 ay taksitli olacak şekilde, aylık 1,58TL'lik TGM Kullanım Vergisi ise abonelik süresince her ay olmak üzere faturaya yansıtılır.
 • Taahhütnameden doğan damga vergisi ilk faturanıza yansıtılır.
 • Fatura kesim tarihi her ayın 10'udur.
 • Tarife kapsamındaki internet kullanım hakkı internet APN, ilgili fatura dönemi içerisinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Faturalı tarifelerden faturasız tarifelere yapılan geçişlerde tarife iptal olur ve kalan internet hakları silinir.
 • Tarife, sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalıdır; veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilir. Yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olup, yurtdışında ve KKTC'de geçerli değildir.
 • Aynı TCKN üzerine 3'ten fazla data hattı alınamaz.
 • Taahhüt süresi içinde taahhüdünüz bozulursa o güne kadar yararlanılan indirim toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı ve kalan cihaz taksitlerinin toplamı cezai bedel olarak yansıtılır.
 • Jet Mobil Modemle ilgili sorularınız için 444 1 500 Müşteri Hizmetleri'nden gerekli desteği alabilirsiniz.
 • Bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Bu hız kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.